Turkcell Superonline İletişim Telefon Numarası

Turkcell Superonline İletişim Telefon Numarası, Turkcell müşterileri ve Turkcelli olmak isteyenler tarafından aratılmaktadır. İnternet servis sağlayıcısı Superonline, Turkcell bünyesinde faaliyet göstermektedir. Zaten şirket resmi adı da Turkcell Superonline şeklindedir. Türkiye’ nin her yerine ulaşan kendi altyapısını kuran ve bu altyapı ile fiber optik internet başta olmak üzere telekomünikasyonun farklı hizmet alanlarında faaliyet göstermektedir. Bu yazımızda Turkcell Superonline İletişim Telefon Numarası ve diğer Superonline iletişim bilgileri detaylarına bakacağız.

Turkcell Superonline Destek Hattı

Superonline günümüzde bireysel ve kurumsal müşterilerinin yanı sıra toptan segmentinde olan müşterilerine yönelik olarak da veri, ses, genişbant erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı gibi servisler sağlamaktadır. Türkiye’nin tüm önemli şehirlerinin dışında da geniş bir fiber altyapıya sahip olan Superonline’nin fiber altyapısı 12 ile ulaşmış ve toplamda 32 bin kilometrekarelik bir altyapıya ulaşmıştır. Bu altyapısı ile de Türkiye genelinde 1.5 milyonu aşkın aboneye fiber internet hizmeti vermektedir.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Numarası

Turkcell Superonline, daha öncesinde Vestel Grup’a ait olan Deksarnet şirketinin de hisselerini kendi bünyesine katmıştır. Bu satın alımıyla ışık hızına ulaşan fiber optik ağını, uydu haberleşme altyapısıyla desteklemeyi düşünmektedir.

Türkiye genelinde bireysel müşteriler için Superonline 444 lü müşteri hizmetleri numarası 0532 532 00 00 şeklinde olurken, kurumsal müşteriler için 0850 222 1 222 şeklindedir.

Turkcell Superonline Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0532 532 00 00​

Turkcell Superonline Kurumsal Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 222 1 ​​​222

Turkcell Superonline Faks Numarası
0850 229 75 75

Turkcell Superonline Genel Müdürlük Adresi
Aydınevler Mah. İnönü Cad. No:20 Küçükyalı Ofispark 34854 Maltepe​ / İSTANBUL​

Turkcell Superonline Genel Müdürlük Telefon Numarası
0850 229 00 00

Yukarıda bulunan Turkcell Superonline iletişim bilgileri aracılığıyla Turkcell Superonline müşteri temsilcisi ile görüşebilir; aboneliğiniz hakkında detaylı bilgi alabilir, fatura detaylarınızı öğrenebilir, abonelik başvurusunda bulunabilir, internet kesintisi hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca tüm istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Ayrıca Turkcell Superonline’a iletişim formu üzerinden de mesajınızı iletebilirsiniz;

Turkcell Superonline İletişim Formu

Vodafone Müşteri Hizmetleri Numarası yazımıza da göz atabilirsiniz.

 

“Turkcell Superonline İletişim Telefon Numarası” üzerine bir yorum

Yorum yapın