Turkcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turkcell çağrı merkezi iletişim seçenekleri ve iletişim bilgilerini sunduğumuz bu makalemizde vatandaşlarımız için neredeyse tüm faydalı bilgilerin yer aldığı bu portalı inceledik. İyi okumalar dileriz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’nin en çok tercih edilen operatörü olan Turkcell‘in kuruluşu 1994 senesine dayanmaktadır. 2015 senesinin raporlarına göre Türkiye’de cep telefonu kullananların yüzde 47,6’sına sahip olan Turkcell böylelikle en çok kullanılan GSM Operatörü olarak hizmet vermektedir. Turkcell şirketinin %37.1’i Çukurova Grubuna, %13′.8’i ise Sonera Holding’e aittir. Sadece Türkiye içerisinde değil aynı zamanda yurt dışında da GSM Operatörü olarak hizmet vermekte olan Turkcell, Kazakistan, Gürcistan, Azerbaycan ve Moldova gibi ülkelerde de hizmet vermektedir. TeliaSonera ile, Ukrayna’da ise Astelit ile hizmet vermektedir. 34 milyon kullanıcısına hizmet vermekte olan Turkcell firması aynı zamanda 2G , 3G , 4G ve 4.5G, GSM 900, UMTS2100, LTE800, LTE900, LTE1800, LTE2100, LTE2600 teknolojilerini kullanmaktadır.

Kaliteli ve geniş kapsama alanından dolayı oldukça iyi bir servis ağı hizmeti vermekte olan Turkcell her geçen gün daha büyümektedir. Eğer siz de Turkcell operatörünün hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız Turkcell çağrı merkezini arayabilirsiniz. Turkcell aynı zamanda kullanıcılarına sunduğu ekonomik tarifeler ile abonelerine destek vermektedir. Hem faturalı hem de faturasız hatlar için ayrı tarifeler düzenleyen Turkcell operatöründe bütçenize göre en uygun tarifeyi seçebilir ve kullanabilirsiniz.

turkcell

Turkcell İrtibat Telefon Numarası

Günümüzde hem hizmet verdiği dijital servisler ve ürettiği teknolojik cihazlar ile hizmet vermekte olan Turkcell büyük bir marka olmayı başarmıştır. Cep telefonu alanında kendi markasını oluşturan Turkcell, ‘T’ adı altında kendi telefonlarını üretmekte ve satışını gerçekleştirmektedir. Siz de Turkcell mağazalarına giderek T telefonlarını satın alabilirsiniz. Ayrıca eğer Turkcell abonesi iseniz oldukça uygun fiyata ve taksit seçenekleri ile telefonları satın alabilirsiniz. Turkcell telefonları hakkında daha çok bilgi edinmek ya da şikayetlerinizi dile getirmek istiyorsanız Turkcell irtibat telefon numarasını arayabilirsiniz.

Turkcell İletişim Numarası

Her evde olması gereken en önemli şey internettir. Turkcell firması Superonline ile size kesintisiz ve hızlı bir internet imkanı sunuyor! Fiber internet, Superbox, ADSL/ VDSL ve Kablo internet hizmetlerini sunan firma günümüzde en çok tercih edilen internet firmaları arasında yerini almaktadır. İnternet ile birlikte TV+ gibi yüzlerce televizyon kanalının, filmlerin ve dizilerin bulunduğu bir televizyon izleme platformu sunan Turkcell ekonomik paketler ile birlikte bu hizmeti vermektedir. Eğer siz de Turkcell’in bu fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız Turkcell iletişim numarasını arayabilirsiniz. Turkcell’in sunduğu internet hizmetini hem evinizde hem işyerinizde hem de toptan olarak kullanabilirsiniz.

Turkcell Uygulama Hizmetleri İletişim

Dijital alanda da oldukça büyük yenilikler yapan Turkcell aboneleri için sunduğu BiP, Fizy, Dergilik, Yaani, GollerCepte gibi uygulamalar sunarak abonelerine hizmet vermektedir. Özellikle milyonlarca şarkıyı dinleyebileceğiniz Fizy platformu ve Turkcell’li olan hatlar ile mesajlaştığınız BiP platformu son zamanlarda en popüler olan hizmetler arasında yer almaktadır.

Turkcell Çağrı Merkezi Numarası

Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak hattınızın ne kadar borcu olduğunu, bakiyenizin ne kadar kaldığını ya da faturalarınızın son kullanma tarihlerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca eğer Turkcell operatörünü kullanıyorsanız ve tarifenizde bir değişiklik yapmak istiyorsanız yine Turkcell müşteri temsilcisini arayarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Çağrı Merkezi Telefon Numarası
0532 532 00 00

532

Yorum yapın