Turkcell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1
584

28 Şubat 1994 yılında kurulmuş olan Turkcell, Türkiye’nin yerli ve milli en büyük telekomünikasyon şirketidir. Türkiye’ye GSM ile iletişim teknolojisini getiren ve Türkiye’nin ilk GSM operatörü olan Turkcell; abone sayısıyla Türkiye’nin en büyük GSM operatörüdür. Bu yazımızda sizlere Turkcell çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer bilgilerden bahsedeceğiz.

Yönetimi çok sık değişen Turkcell , uluslararası alanda da GSM hizmetleri vermektedir. Özellikle de uluslararası kapsamda Fintur Holding ile birlikte Turkcell, Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan ve Moldova’da faaliyet gösteriyor. Çin merkezli ZTE ve Huawei tarafından geliştirilen akıllı cep telefonlarını kendi markasıyla piyasaya sunmakta olan Turkcell şirketi, dünya teknolojisinin gelişimini yakından takip ederek müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Turkcell; yüksek çekim gücü, internet kalitesi ve cömert davrandığı kampanyaları ile milyonlarca abone tarafından sevilerek kullanılan bir şirket haline gelmiştir. Ayrıca Turkcell, çoğunluk hissesine sahip olduğu Astelit firmasıyla Ukrayna’da da yüksek abone sayısına sahiptir. Günümüzde mobil GSM, internet, televizyon ve yazılımları ile Türkiye’nin en önemli teknoloji merkezlerinden birisi konumunda da bulunuyor.

Türkiye’nin her yerinden tüm tüketiciler tarafından Turkcell 444 lü müşteri hizmetleri numarası için 0532 532 00 00 aranabiliyor.

Turkcell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0532 532 00 00 (Diğer operatörlerden)
532 (Turkcell içi)

Arama Terimleri: Turkcell iletişim bilgileri, Turkcell telefon no, Turkcell irtibat tel, Turkcell canlı destek, Turkcell müşteri temsilcisi, Turkcell şikayet hattı, Turkcell 0850 li telefon numarası, Turkcell whatsapp hattı

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz