Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
393

Türk Hava Yolları, 20 Mayıs 1933 senesinde kurulmuştur. 1935 senesine kadar Milli Savunma Bakanlığına bağlı olan Türk Hava Yolları daha sonra Ulaştırma Bakanlığına bağlanmıştır. Türkiye’yi temsil eden hava yolu şirketi olan Türk Hava Yolları’nın merkezi ise İstanbul şehrinde bulunmaktadır. 45 binden fazla kişiye istihdam sağlayan Türk Hava Yolları günümüzde sadece yurt içi uçuş seferleri değil aynı zamanda Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Güney Afrika, Orta Afrika, Kuzey Afrika, Güney ve Kuzey Amerika gibi kıtalara da uçuş seferleri düzenlemektedir. 2018 senesi itibari ile 75,2 milyon yolcu taşıyan Türk Hava Yolları firması günümüzde Türkiye ve Avrupa’da en çok tercih edilen ve en çok güvenilen hava yolu şirketleri arasında yerini almaktadır. Syntrax ödül töreninde altı kez art arda ‘Avrupa’nın En İyi Hava Yolu’ seçilen Türk Hava Yolları böylelikle dünya genelinde en iyi dördüncü havayolu şirketi olmuştur. 292 şehre ve 3 havaalanına uçuş yapan Türk Hava Yolları müşterilerinin memnuniyetini önemsemekte ve onların sorunlarına çözüm bulmak için çalışmalar yapmaktadır. Türk Hava Yolları çağrı merkezini arayarak şirket ile ilgili merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi dile getirebilirsiniz.

Türk Hava Yolları müşteri hizmetlerini arayarak şirketten satın aldığınız bilet ile ilgili iade ya da değişim gibi taleplerinizi dile getirebilir ve yetkililerden destek alabilirsiniz. Ayrıca Türk Hava Yollarında uçuş yaparken rahatsız olduğunuz durumları, kabin memuru ile ilgili şikayetlerinizi de Türk Hava Yolları iletişim numarasını arayarak dile getirebilirsiniz.

Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 333 0 849

444 0 849

Arama Terimleri: Türk Hava Yolları irtibat telefonu, Türk Hava Yolları canlı destek, Türk Hava Yolları çağrı merkezi, Türk Hava Yolları müşteri hizmetleri, Türk Hava Yolları müşteri temsilcisi, Türk Hava Yolları şikayet hattı, Türk Hava Yolları iletişim numarası, Türk Hava Yolları telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz