Tüpraş İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

0
262

Tüpraş yani Türkiye Petrol Rafinerileri Anonim Şirketi 1983 yılında kurulmuştur. Genel merkezi İzmit’te bulunmaktadır. Bütün rafinerilerin devlet güvencesi altında toplanması için kurulan bir şirkettir. LPG, bitüm, kerosene, dizel, benzin gibi petrol türevi ürünleri üretmektedir. Toplam çalışan sayısı 6bin kişidir. 1955 yılında ilk rafineri olarak Batman devreye girdi. İzmir rafinerisi 1 milyon ton kapasitelidir. Daha sonra bu kapasite arttırıldı. İlk kurulduğunda az olan kapasite sayıları, zamanla 3 milyon tondan daha fazla oldu. Tüm sorularınız için Tüpraş müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Batman, İzmir, Kırıkkale gibi şehirlerde rafinerileri bulunmaktadır. Çeşitli çalışmalar yaparak ve projelerini çeşitlendirerek sürekli kademe atlamaktadır. Çalışmaları sayesinde birçok ödül almıştır. Ödüller takdir edici nitelikte olduğu için, şirkete prestij sağlamıştır.

 

 

Tüpraş ile ilgili tüm şikayet, öneri, soru ve istekleri için Tüpraş çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Yoğunluk sebebiyle çoğu zaman telefon trafiği söz konusu olabilir. Diğer tüm sorularınız için Tüpraş müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Acil olmayan durumlarda web sitelerinde bulunan e-posta adresine mail atarak iletişim kurabilirsiniz.

 

 

 

Tüpraş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 12 30

 

Tüpraş Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0262 316 30 00

 

Tüpraş İzmir Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0232 498 55 55

 

Tüpraş Kırıkkale Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0318 261 20 00

 

 

 

Arama Terimleri; Tüpraş müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Tüpraş çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Tüpraş canlı destek, Tüpraş irtibat numarası, Tüpraş telefon numarası, Tüpraş müşteri temsilcisi, Tüpraş şikayet hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz