Tüpraş İletişim Numarası

Tüpraş İletişim Numarası sayesinde 1983 yılında kurulan Türkiye Petrol Rafinerileri Anonim Şirketine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Tüpraş İletişim Numarası Nedir?

Tüpraş İletişim Numarası bilgisi içeriğimizin devamında yer almaktadır. Şirketin genel merkezi İzmit ilimizde yer almaktadır. Bütün rafinerilerin devlet güvencesi altında toplanması için kurulan bir şirkettir. LPG, bitüm, kerosene, dizel, benzin gibi petrol türevi ürünleri üretmektedir. Toplam çalışan sayısı 6bin kişidir. 1955 yılında ilk rafineri olarak Batman devreye girdi.

İzmir rafinerisi 1 milyon ton kapasitelidir. Daha sonra bu kapasite arttırıldı. İlk kurulduğunda az olan kapasite sayıları, zamanla 3 milyon tondan daha fazla oldu. Tüm sorularınız için Tüpraş müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz. Batman, İzmir, Kırıkkale gibi şehirlerde rafinerileri bulunmaktadır. Çeşitli çalışmalar yaparak ve projelerini çeşitlendirerek sürekli kademe atlamaktadır. Çalışmaları sayesinde birçok ödül almıştır. Ödüller takdir edici nitelikte olduğu için, şirkete prestij sağlamıştır.

Tüpraş ile ilgili tüm şikayet, öneri, soru ve istekleri için Tüpraş çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz. Yoğunluk sebebiyle çoğu zaman telefon trafiği söz konusu olabilir. Diğer tüm sorularınız için Tüpraş müşteri hizmetleri numarası arayabilirsiniz. Acil olmayan durumlarda web sitelerinde bulunan e-posta adresine mail atarak iletişim kurabilirsiniz.

Devlet Kurumları kategorimizde Tüpraş ve benzeri şirketlerin numaralarına ulaşabilirsiniz.

Tüpraş Çağrı Merkezi Numarası

444 12 30

Tüpraş Müşteri Hizmetleri Numarası

0262 316 30 00

Yorum yapın