Tupperware Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
496

Tupperware Amerika Birleşik Devletleri’ne ait  ev ve mutfak eşyaları sektöründe hizmet veren markadır. İlk olarak 1942 yılında Earl Tupper tarafından kap üretimiyle ev ve mutfak eşyaları sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra 1948 yılında piyasaya çıkararak müşterilerine ürünleriyle hizmet sağlamaktadır. Aradan geçen zamandan sonra Türkiye’de 1996 yılında hizmetlerine devam etmişlerdir. Türkiye Doğrudan Satış Derneği’nin üyesi olarak ürünlerini 50 adetten fazla şehirde bulunan mağazaları sayesinde faaliyetlerine devam etmiştir. Uluslararası alanda birçok farklı alanda müşterilerine hizmet veren Tupperware markasının ürünleri arasında buzdolabı saklama kabı, derin dondurucu kapları, yağlık, baharatlık, spatuka, patates ezici, kepçe, çırpıcı, çift süzücü, saklama kapları, sürahi, sandviç kapları, kek kapları, pişirme tepsileri, havluluk, temizleme havluları, eldivenler, termos, sosluk, bıçaklar, kesme tahtaları, makarnalık, tereyağlık, merdane, farklı bölmeli kaplar ve farklı mutfak gereçleri bulunmaktadır. Ayrıca Tupperware markası çocuklar için de ürünlerini satışa sunmuştur. Bütçenizi zorlamadan kaliteli ürünlerini piyasaya sürmüştür. Tupperware markası müşterilerinin sağlığını düşünerek ürünlerini kaliteli ve güvenli bir şekilde üretmektedirler.  Ürünlerinin satışını Türkiye’de bulunan distribütörlükleri sayesinde yapan Tupperware markası birçok farklı mağaza ve internet sitelerinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Tupperware müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Tupperware çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünleri hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Tupperware müşteri iletişim telefon numarası: 444 78 77

Arama terimleri: Tupperware müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Tupperware çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz