Tuğba Kuruyemiş Çağrı Merkezi Numarası 2021

Tuğba Kuruyemiş Çağrı Merkezi Numarası bilgisi ile Türkiye’nin Aydın ilinde 1980 yılında kurulan şirkete ulaşabilirsiniz. Tuğba Kuruyemiş kurulduğu tarihten itibaren sürekli olarak büyümeye devam etmiştir. Çevre şehirlere ve zamanla birçok bölgeye yayılmış olan Tuğba Kuruyemiş, ‘sıcak sıcak taptaze’ sloganı ile ün kazanmıştır.

Tuğba Kuruyemiş Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Tuğba Kuruyemiş Çağrı Merkezi Numarası ile şirket hakkında bilgi alabilir, şirketin ürünlerinin fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Türkiye içinde neredeyse her şehirde dükkan açan Tuğba Kuruyemiş, 750 çeşit ürünü müşterilerle buluşturmuştur. Görev yapan tüm personeller adeta aile ortamını müşterilere aktarmayı başarmıştır. Güler yüz ve hizmet her zaman en ön planda olmuştur. Müşteri memnuniyetinin son derece önem kazandığı bu firma son zamanların en iyi kuruyemiş mağazasıdır. Uygun fiyat ve kaliteli ürünlerin bir arada sunulduğu bir firma olmuştur. Tüm ürünlerini Aydın ilindeki bir fabrikada üretilmektedir. Kahve, çikolata, baharat, incir, draje, lokum, kuruyemiş ve birçok ürün yelpazesi bulunmaktadır. Antalya, Samsun, İstanbul, Bursa, Marmaris, Afyon, Muğla, İzmir, Ankara, Denizli, Eskişehir, Bandırma, Akhisar, Nazilli, Balıkesir gibi birçok yerde mağazası bulunmaktadır. Tüm problemleriniz için Tuğba Kuruyemiş çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz.

En doğal ve en taze ürünlerin müşteriye sunulduğu Tuğba Kuruyemiş firması ile ilgili tüm şikayet, soru ve önerileriniz için Tuğba Kuruyemiş müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde ne zaman ararsanız kolayca ulaşabilirsiniz. 09:00 ve 19:00 saatleri arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Diğer tüm problemleriniz için Tuğba Kuruyemiş telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri temsilcileri son derece özenli bir şekilde müşterilerle ilgilenirler.

Bir önceki içeriğimizde ise Allday Müşteri Hizmetleri Numarası bilgisi aktarılmıştır.

Tuğba Kuruyemiş Müşteri Hizmetleri Numarası

0256 244 01 62

Tuğba Kuruyemiş Telefon Numarası

0256 244 00 24

Tuğba Kuruyemiş İletişim

“Tuğba Kuruyemiş Çağrı Merkezi Numarası 2021” üzerine bir yorum

  1. İyi geceler ben Ali exspiresten toplamda 7parça giyim ve aksesuar aldım bunların hepsi ayrı ayrı günlerde parça parça geldi hepsine ayrı ayrı kargo ücreti ödedim hiç olmazsa giyim ve aksesuarları 2 veya 3 parça halinde gönderemezmiydiniz sözde uygun fiyata aldık ama bize çok yüksek fiyata maloldu

    Cevapla
Yorum yapın