Tudors Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

 Tudors Çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri iletişim bilgileri nelerdir? Tudors 1998 yılında İstanbul merkezli olarak açılmıştı, kısa zaman içerisinde perakende satışlarıyla sektöründe öne çıkan markalardan birisi haline gelmiştir ve Anadolu’ya açılmış aynı zamanda İstanbul’da faaliyetlerini geliştirerek Türkiye pazarında öne çıkmıştır. Son zamanlardaki Türkiye’de olan başarısı ile uluslararası gündem olan Tudors dünyanın en iyi gömlek markası olma yolunda önemli adımlar atmış ve 14’ü aşkın ülkede bayrağını dalgalandırmaya başlamıştır.

Tudors

Tudors müşterilerine mağazalarının yanı sıra web sayfası ve mobil uygulaması ile de hizmet vermektedir. Dilerseniz web sayfası üzerinden sizden istenilen tüm bilgileri doldurarak üye olur ve sipariş verebilirsiniz. Bunun yanı sıra Tudors değerli müşterilerine üye olmadan da sipariş verme imkanı sağlıyor. Dilediğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilir ve alışverişi tamamla tuşuna bastıktan sonra üye olmadan devam et diyerek siparişinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Bilindiği üzere online alışveriş konu olunca bir en önemli hususlardan birisi de güvenli alışveriş oluyor. Tudors siz değerli müşterileri için gizlilik konusunda çok temkinli ve titiz davranıyor. Kişisel verilerinizi asla hiç bir kuruluş ve kurum ile paylaşmıyor ve kredi, banka kartınızın bilgilerini sistemleri üzerinde depolamıyor.

Tudors’u diğer rakiplerinden ayıran bir diğer özellik ise kapıda ödeme seçeneğidir. Kapıda ödemeli alışveriş yapmak için; tüm ara adımları geçip ödeme adımına geldiğiniz zaman kapıda ödeme seçeneğini seçmelisiniz. Ayrıca dilerseniz kapıda nakit, dilerseniz de banka veyahut kredi kartı ile ödeme yapmanız mümkündür. Fakat şöyle de bir yanı var ki kapıda ödemeli yapmış olduğunuz her bir ürün için Tudors sizlerden 5 TL gibi bir ücret almaktadır. Kapıda ödeme olarak almış olduğunuz ürünü iade etmeniz mümkündür. Öncelikle sipariş detaylarınızı, iban veyahut hesap numaranızı detaylıca musterihizmetler@tudors-tr.com mail adresine göndermeniz ve hemen akabinde faturanız ile UPS Kargo Tudors olarak iadenizi göndermelisiniz. Kesinlikle atmış olduğunuz mailde yer alan iban veyahut hesap numarası bilgileri sipariş veren müşteri ile uyuşmalıdır aksi halde iade ödemesi geçersiz sayılmaktadır.

Tudors müşterilerine göndermiş olduğu ürünlerden eğer 99 TL üzeri bir alışveriş ise kargo bedeli almamaktadır, fakat 99 TL altıysa 7,5 TL gibi bir kargo ücreti almaktadır. Vermiş olduğunuz siparişleriniz UPS Kargo ile sizlere resmi tatil ve bayram haricinde 1-5 gün gün içerisinde ulaşmaktadır. Eğer ki resmi tatil veya bayramda sipariş verdiyseniz teslimatınız ilk iş günü içerisinde gerçekleşecektir. Tudors firmasının şuan için maalesef ki yurtdışına teslimatı bulunmamaktadır.

Tudors Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tudors müşterilerine e-posta kanalları ve çağrı merkezleri ile hizmet vermektedir. Herhangi bir şikayetiniz, öneriniz, sorununuz olduğu takdirde 0850 333 8377 numaralı telefonu tuşlayarak çağrı merkezine bağlanabilirsiniz. Ayrıca bunun yanı sıra musterihizmetler@tudors-tr.com mail adresi üzerinden sorunlarınızı, iade işlemlerinizi bildirebilirsiniz. Vermiş olduğunuz siparişin takibini yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ.

Tudors Şikayet

Tudors ile ilgili tüm şikayetleriniz için aşağıda yer alan numarayı arayabilir ve bildirebilirsiniz. Bunun yanı sıra konumuz içerisinde yorum yaparak bildirmenizde mümkündür. Sayfamızda yer alan diğer firmaların iletişim bilgilerine ulaşmak için Buraya Tıklayınız.

Tudors Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı – 0850 333 8377 

 
 
Yorum yapın