Tuborg Çağrı Merkezi Numarası – Direkt Bağlanma

Tuborg Çağrı Merkezi Numarası bilgisi ile sektörün önemli firmalarından olan Tuborg’a Direkt Bağlanabilirsiniz. Ülkemizde bira denildiği zaman akıllara gelen markalardan olan Tuborg her türlü konu hakkında konuşulup yaşanabilecek şikayet, öneri gibi durumları dinlemek adına iletişim kanalları üzerinden müşteri hizmeti desteği sunmaktadır.

Tuborg Çağrı Merkezi Numarası

1967 yılında Türk Tuborg A.Ş. adıyla bira sektörüne giriş yapan ve kurulduğu ilk günden itibaren bira sektöründe hem yurtiçi hem de yurt dışı satışlarıyla birlikte bira sektöründe önemli bir marka haline gelen Tuborg birçok çeşitle bira üretimi yapmaktadır. Tuborg tarafından üretilen çeşitlerine bakacak olursak Gold, filtresiz, amber, special, shot special sayabiliriz. Hepsi aynı çatı altında aynı fabrikada üretilmektedir. Firma gerçekleştirdiği tüm ürünlerde merak edilenleri ya da şikâyet, öneri gibi durumlarda 444 72 20 numaralı çağrı merkezi üzerinden müşteri hizmetleri desteği vermektedir.

Tuborg firması tarafından sunulan müşteri hizmetleri numarası ile çağrı merkezi numarası aynıdır. Mesai saatleri içerisinde 0232 399 20 00 nolu numaradan da yetkililere ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak iç piyasa üretim, yatırımcı ilişkileri, insan kaynakları, gönüllü hizmetler ve ihracat hakkında da hizmet alabilirsiniz. Ülkemizin önemli bira üretici markası olan Tuborg 6 kıtaya ve 80’i aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır. Tuborg İngiltere, Irak, KKTC ve Kanada’da büyük ihracat pazarına sahiptir.

Tuborg Müşteri Hizmetleri

Firmamız tarafından 444 72 20 nolu numara üzerinden bağlandığınız müşteri hizmetlerinde yasalar, ilkeler ve gizlilikler kapsamındaki detayları dinlemek isterseniz 1’i tuşlayabilir veya direk olarak müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek isterseniz 2’yi tuşlayabilirsiniz. Bu sayede hiçbir zaman kaybı olmadan yetkililerle iletişim kurabilirsiniz.

Türk Tuborg A.Ş. olarak vermiş olduğumuz tüm hizmetlerden sonra tarafımızdan kaynaklı olarak yaşanabilecek sorun, şikayet gibi durumlarda yaşananların çözülmesi ve destek verilmesi adına çağrı merkezi üzerinden veya www.turktuborg.com.tr sitemizden bizlere ulaşabilir ve durumu en hızlı şekilde yetkililere ileterek destek alabilirsiniz. Firma her zaman en iyi şekilde hizmet vermek ve müşteri memnuniyeti üst düzeyde tutmak adına çalışmaktadır.

444 72 20

Tuborg İletişim

Yorum yapın