TTEC Çağrı Merkezi Numarası

Mobil cihazlar tek başlarına kullanılabilir ancak yardımcı ekipmanlarla daha kaliteli çalışmaktadır. Aynı anda birkaç işi birden görebileceğiniz aksamlar TTEC ile yanı başınızda. Özellikle şarj kabloları ve kulaklıklar çok sık bozulmaktadır. Kullanılan ürünler fazla ince ve esnekse bu sorunlar çıkmaktadır. TTECbu sorunları tespit ederek uzun soluklu kullanacağınız aksamları üretmektedir. Birçok ürünü uygun modelde deneyebilir ve teknolojiyi yanınızda taşıyabilir. Günümüzde en çok bluetooth kulaklıklar kullanılmaktadır. Diğer kablolu kulaklıklar hala tercih edilse de revaç olan bluetooth kulaklıklardır. Android IOS fark etmeden kullanabileceğiniz bu modellerden bazılar renk seçeneği de sunmaktadır. Renk seçeneğinin yanı sıra teknik özellikleri ile birçok kullanıcının beğenisini kazanmaktadır. Ayrıca normal kulaklıklarda olduğu gibi kabloların birbirine karışması gibi bir durum söz konusu değildir. Uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Akıllı telefonlar şarjlarının hızlı bitmesi ile ünlüdür. Yanımızda devamlı adaptör taşıyamayacağımıza göre powerbankler büyük kurtarıcıdır. TTECçeşitli Mhz seçenekleriyle powerbank satışı gerçekleştirmektedir. Telefonunuzun gücü ve kapasitesini göz önünde bulundurarak powerbank seçebilirsiniz.  Bu cihazların kullanım belgesini okumanız ürünü uzun süre kullanmanıza olanak tanıyacaktır. Powerbank kullanırken şarj cihazlarını yabana atamayız. Her yere uyumlu şarj makineleriyle telefonunuzu şarj edebilirsiniz. TTECtüm bu noktada tüm ihtimalleri değerlendirmektedir.

Bu kadar teknik detaya ilave olarak telefonunuzu güçlendirmek için de TTEC üretimde bulunmaktadır. Telefon tutucuları, ses kabloları, koruma kılıfları bunlardan bazılarıdır. Bu ürünlerle telefonunuzu olduğundan daha işlevsel şekilde kullanabilirsiniz. Örneğin uzun saatler boyunca telefonunuzu elinizde tutmak yerine tutucu ile kullanabilirsiniz. Ekran koruyucu ile ekrana gelecek olası kazaları hafif şekilde atlatabilirsiniz. Tüm bunlar günlük hayatı kolaylaştıracak detaylardır. Bu ürünler hakkında detaylı bilgi almak için TTEC Çağrı Merkezi Numarası üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz.

TTEC Çağrı Merkezi Numarası: 0850 222 88 32

Yorum yapın