Troy Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Troy çağrı merkezi iletişim seçenekleri ve iletişim bilgilerini sunduğumuz bu makalemizde vatandaşlarımız için neredeyse tüm faydalı bilgilerin yer aldığı bu portalı inceledik. İyi okumalar dileriz.

Troy Müşteri Hizmetleri Numarası

Troy, Bankalararası Kart Merkezi tarafından 31 Mart 2016 yılında kurulmuş ödeme sağlayıcısıdır. BDDK tarafından onaylanmış Troy ödeme sistemleri, güvenilir bankacılık hizmetlerini değerli müşterilerine sunmaktadır. 18 banka ve 3 elektronik para kuruluşu üzerinden başvurarak Troy’u kullanmaya kolayca başlayabilirsiniz.

troy

Troy Kart Çeşitleri

Kısa sürede popüler olmayı başarabilen Troy, geniş müşteri yelpazesine sahiptir. Her ihtiyaca uygun çözümler getirmesi sayesinde tercih edilmeye başlayan Troy’un 3 kart çeşidi bulunmaktadır.

Banka Kartı

Troy, kendi logosuna sahip olan banka kartlarını şahsınıza ait olacak şekilde sunmaktadır. Çipli ve temassız ödeme imkanı sağlayan Troy Banka Kartı sayesinde, hesabınızdaki bakiye kadar ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca kartın bağlı olduğu hesaba da başka banka hesaplarından ödeme alabilir ve kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kredi Kartı

Troy, yine kendi ambleminin bulunduğu şahsa özel kredi kartları sunmaktadır. Troy Kredi Kartı sayesinde alışverişlerinizi taksitli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Anlaşmalı noktalarda sizlere özel taksit seçenekleri bulunabilir. Nitekim çoğu e-ticaret firması ile anlaşması olan Troy, taksit seçenekleri konusunda sizleri memnun edecektir.

Ön Ödemeli Kart

Son dönemlerde oldukça popüler bir şekilde kullanılan ön ödemeli kartları Troy güvencesi ile alabilirsiniz. Size özel sunulan Troy Ön Ödemeli Kart sayesinde hesabınıza yüklediğiniz kadar alışveriş yapabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Özellikle yüklediğim kadar harcama yapmak istiyorsanız bu kart tam da sizlere göre.

Troy Çağrı Merkezi Numarası

Günümüzde banka kartı, kredi kartı ve ön ödemeli kart olarak 3 ana unsur üzerinden hizmet vermekte olan Troy Kart, sunduğu özel fırsatlar sayesinde kurulduğu andan itibaren büyük bir müşteri kitlesine sahip olmuştur. Eğer Troy kartınızla ilgili sorun yaşıyorsanız ya da borç bilgilerinizi öğrenmek istiyorsanız Troy müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca canlı destek iletişimi için troyodeme.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Troy çağrı merkezini arayarak aynı zamanda Troy’un alt sistemi hakkında sormak istediğiniz soruları ya da kartınızla ilgili şikayetleri iletebilirsiniz. Mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan Troy kart aynı zamanda bireysel ve kurumsal iş yeri olarak iki alanda hizmet vermektedir. Mensubu olduğunuz grup üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Troy Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0212 350 79 00

 

Yorum yapın