Troy İletişim Telefon Numarası

0
889

Troy Kart, Bankalararası Kart Merkezi tarafından oluşturulan bir kullanıma sunulan bir karttır. ‘Türkiye’nin Yeni ödeme Yöntemi’ sloganı adı altında kurulan Troy Kartın logosu eğer kullanmakta olduğunuz banka ya da kredi kartınızın altında yer alıyorsa bankanız Troy sistemini destekliyor demektir. Troy kartın günümüzde 16 banka ile anlaşması bulunmaktadır. Türk altyapısı ile hizmet vermekte olan Troy Kart kısa bir süre içerisinde büyük bir kullancıı sayısına ulaşmayı başarmıştır. Siz de Troy destekli banka ya da kredi kartı kullanmak isterseniz banka şubenizi telefonla arayarak ya da şubesine giderek bunu talep edebilirsiniz. Daha sonrasında elinizde olan mevcut kartınızı Troy kartınız ile değiştirebilirsiniz. Troy günümüzde elektronik bankacılık yöntemi olarak bilinmektedir. Yine diğer kartlarınız gibi Troy kartınızı da bankanızın ATM’sinde ya da alışveriş yaparken POS cihazlarında kullanabilirsiniz. Troy kart hakkında daha detaylı bir bilgiye erişmek için Troy iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Günümüzde banka kartı, kredi kartı ve ön ödemeli kart olarak hizmet vermekte olan Troy Kart kurulduğu andan itibaren büyük bir müşteri kitlesine sahip olmuştur. Eğer Troy kartınızla ilgili sorun yaşıyorsanız ya da borç bilgilerinizi öğrenmek istiyorsanız Troy müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Troy çağrı merkezini arayarak aynı zamanda Troy’un alt sistemi hakkında sormak istediğiniz soruları ya da kartınızla ilgili şikayetleri iletebilirsiniz. Mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan Troy kart aynı zamanda bireysel ve iş yeri olarak iki alanda hizmet vermektedir.

Troy Çağrı Merkezi Telefon Numarası

0212 350 79 00

Arama Terimleri: Troy irtibat telefonu, Troy müşteri hizmetleri, Troy müşteri temsilcisi, Troy iletişim numarası, Troy şikayet hattı, Troy telefon numarası, Troy canlı destek, Troy çağrı merkezi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz