Trepaş Çağrı Merkezi

Trepaş çağrı merkezi telefon numarası nedir? Trepaş, Türkiye’nin Trakya-Avrupa bölgesinde hizmet veren bir elektrik dağıtım şirketidir. Şirket, ilk kurulduğu günden bu yana pek çok bölgeye başarılı bir şekilde elektrik dağıtmıştır. Uygun fiyatlı olması ve iyi bir altyapıya sahip olması nedeniyle elektrik şirketi olarak iyi bir pozisyondadır. Her ne kadar kaliteli bir şirket olsa da, zaman zaman elektrik altyapılarında sorunlar veya elektrik kesilmeleri yaşanabiliyor. Bu gibi durumlarda başvurmanız gereken ilk şey, şirketin çağrı merkezi numarası veya e-posta adresidir. Bu adreslerden şirkete ulaşmanız durumunda, çok kısa sürede size bilgi vereceklerdir. 

Trepaş firması kurulduğu ilk günden bu yana, her haliyle müşterileriyle ilgilenmekte ve profesyonel destek sağlamaktadır. Şirket ile ilgili yaşadığınız sorunlarda doğrudan muhattap alabileceğiniz kişiler ve iletişim adresleri bulunmaktadır. Bu nedenle eğer ki firmayla ilgili iletişim kurma ihtiyacınız olursa, aşağıda vereceğimiz numaraları kullanabilirsiniz. 

Trepaş firması her konuda müşterilerine büyük oranda destek sağlamaktadır. Müşteri hizmetleri altyapısı, sabah saat 08.30’da açılmakta ve 12.30’da öğle tatiline girmektedir. 13.30’da öğle tatilinden çıkılmakta ve akşam 17.00 de mesai bitmektedir. Bu şekilde trepaş firması ile rahatlıkla iletişim kurabilir ve firma ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Sizler için iletişim bilgilerini aşağıya bıraktık.

Yorum yapın