Trendyol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Son zamanların en trend e-ticaret sitelerinden birisi olan Trendyol firmasının, müşteri hizmetleri telefon numarası, çağrı merkezi bilgileri ve direkt bağlanma nasıldır? İşte tüm bu soruların cevabını sizler için yazıyoruz. Konumuza firmanın tanıtımı ile başlayalım dilerseniz.

Trendyol bir kadın girişimcinin başarı öyküsüdür aslında. Trendyol 2010 yılında bir kadın girişimci olan Demet Mutlu isimli hanım efendinin önderliğinde kurulmuştur. Merkezi, İstanbul’da olan bu e-ticaret platformu Trendyol Group adı altında hizmet vermektedir. Trendyol Group şirketinin çatısı altında ise, Trendyol Express ve Dolap’ta yer almaktadır. Günümüzde toplamda 4 bini aşkın kişiye istihdam sağlamaktadır.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Trendyol bildiğimiz üzere 2010 yılında bir kadın girişimcinin önderliğinde açılmıştır. Günümüzde en çok tercih edilen e-ticaret sitesi olan Trendyol telefon numarası birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Trendyol müşterilerine çağrı merkezleri aracılığı ile hizmet sunmaktadır. Trendyol müşteri hizmetleri numarasını arayarak destek alabilir, bilgi talep edebilir ve yaşadığınız sorunu bildirebilirsiniz. Aynı zamanda canlı sohbet desteği de veren Trendyol Trendyol Asistan ile birlikte müşterilerine muazzam bir deneyim sergilemektedir. Trendyol müşteri hizmetleri telefon numarası 0 212 331 0 200 numaralı çağrı merkezi telefon numarasıdır. Ayrıca Trendyol canlı yardım desteği alabilmek için lütfen buraya tıklayınız. Unutmayınız ki canlı yardım desteği almanız için Trendyol üyesi olmanız gerekmektedir. 

Trendyol Müşteri Hizmetleri Nasıl Ulaşılır?

Trendyol ile ilgili herhangi bir sorun yaşadığınız zaman, satıcı ile bir problem olduğu zaman kusurlu ürün geldiği zaman veyahut müşteri ile sorun yaşadığınız an Trendyol telefon numarasına bildirmeniz gerekmektedir. Trendyol müşteri hizmetlerine 0212 331 0 200 numaralı Trendyol telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Trendyol müşteri hizmetleri aracılığı ile tüm sorun ve dileklerinizi de iletebilirsiniz.

Trendyol İade Nasıl Yapılır?

Trendyol bünyesinde birçok firma satış yapmaktadır. Bazı firmaların ürünlerinde kusur bulunmakta olup bazı ürünler görseldekinden farklı dahi gelebilmektedir. Bu gibi durumda Trendyol tarafından sizlere iade hakkı sağlanmaktadır. Bu konu hakkında Trendyol müşteri hizmetleri asistanı ile isterseniz detaylı bilgi almanız da mümkündür. Dilerseniz bizlerde sizlere nasıl yapabileceğinizi atalım. Trendyol iade işlemi yapabilmek için;

Öncelikli olarak Trendyol.com adresine girmeniz veyahut Trendyol mobil uygulamasını açmanız gerekmektedir. Ondan sonra Hesabım sekmesine girmeniz gerekmektedir. Hesabım sekmesine girdikten sonra detaylar butonuna tıklayınız ve Trendyol iade değişim işlemini yapmak istediğiniz ürünün detaylarını açın. Hemen akabinde kolay iade talebi oluştur butonuna basınız. İade edilecek ürününüzü ve sebebini seçip kargo seçiminizi tamamlayın. Ekranınızda bir iade kodu çıkacaktır bu kod ile beraber kargo merkezine giderek iade işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Trendyol Cüzdanım Nasıl Kullanılır?

Merak edilen konulardan birisi de Trendyol cüzdanım özelliğidir. Hatta Trendyol tarafından hediye para verilen kampanya da şuan için mevcuttur kampanyalardan bulabilirsiniz. Trendyol cüzdanım nasıl kullanılır sorusuna gelirsek de eğer, Öncelikle kredi kartınızı veyahut banka kartınızı bağlamanız gerekmektedir. Daha sonrasında hesabınızdan cüzdanınıza para aktarımı yapabilirsiniz. Hatta şöyle de bir şey var ki yapmış olduğunuz her alışveriş için Trendyol sizlere hediye para vermekte olup bunları direkt cüzdanınıza iletmektedir.

Trendyol Şikayet

Birçok kişi tarafından Trendyol firması üzerinden alışveriş sağlanmaktadır. Yapmış odluğunuz bu alışverişler esnasında ne yazık ki bazen sorun yaşayabiliyorsunuz. Bazen ise anlaşmalı teslim noktasından aldığınız ürün için hediye para sizlerin hesabına yatmıyor bu gibi durumlarda Trendyol şikayet telefonunu kullanabilirsiniz. Trendyol şikayet telefonu 0212 331 0 200 numaralı telefon numarasıdır. Ayrıca aşağıda yer alan yorumlar kısmından şikayetlerinizi daha geniş kitleye duyurabilirsiniz.

Trendyol Sosyal Medya Adresleri

Birçok firma doğal reklamını yapabilmek ve halka sesini duyurmak kampanyalarını tanıtmak için sosyal medya adresleri kullanmaktadır. İşte sizler için bulduğumuz Trendyol sosyal medya adresleri;


Web sayfamızda yer alan diğer tüm firmaların hakkında bilgi öğrenmek için ve hakkında yapılan yorumları incelemek için aynı zamanda iletişim bilgilerini öğrenebilmek için lütfen buraya tıklayınız.

“Trendyol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası” üzerine bir yorum

Yorum yapın