Trendyol Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

5
1248
Trendyol Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Trendyol Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Moda kategorisinde Türkiye’ nin büyük e-ticaret sitesi olan Trendyol 2010 yılından bu yana kesintisiz olarak hizmet veriyor. Trendyol Grup bünyesinde bulunan Trendyol, Türkiye’ nin yanı sıra Ortadoğu’ da hızla popülaritesini arttırmaya devam ediyor. Bugün sizlere Trendyol çağrı merkezi telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerinden bahsedeceğiz.

Yıllık bazda 800 milyonu aşkın ziyaret sayısını yakalayan ve 16 milyon aşkın aktif üyeye sahip olan Trendyol platformu, 150 milyonu aşkın ürünü, tüketicilere ulaştırılmıştır. Bu şekilde yüksek işlem rakamlarına sahip olan Trendyol kadın, erkek, çocuk, aksesuar, kozmetik, ev, yaşam, elektronik ve süpermarket gibi kategorilerde yüz binlerce farklı ürün ile hizmet veriyor. Özel kampanyalarıyla dünyaca ünlü markaların birbirinden kaliteli ürünlerini uygun fiyatlarla satın alabilmeye yardımcı oluyor. Online mağaza yapısı sayesinde mağaza maliyetleri olmadan hayatın her alanındaki ihtiyaca ilişkin alışveriş yapılabiliyor.

Üyelerinin yapacakları her işleme ilişkin bilgi almak, yaşadıkları sorunlarında yardım almak veya diğer istek, öneri ve şikayet bildirimleri için 0212 331 0 200 Trendyol 444 lü çağrı merkezi numarasıyla hemen hemen gün boyunca hizmet veriyor.

Trendyol Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 331 0 200 (Hafta içi 08:30-24:00, Cumartesi 10:00-24:00 ve Pazar günleri 10:00-17:00)

Trendyol İade Adresi (Genel Merkez Adresi)
DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Maslak Mah. Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi NO:237/6 34398 Sarıyer/İstanbul

Trendyol Canlı Destek

Arama Terimleri: Trendyol iletişim bilgileri, Trendyol telefon no, Trendyol irtibat tel, Trendyol canlı destek, Trendyol müşteri temsilcisi, Trendyol şikayet hattı, Trendyol 0850 li telefon numarası, Trendyol whatsapp hattı

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz