Trendyol Çağrı Merkezi – İletişim Numarası

Trendyol Çağrı Merkezi gün içerisinde kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz bir merkezdir. Moda sektöründe yer alan Trendyol şirketi günümüzde Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden birisi olmayı başarmıştır.

Trendyol Çağrı Merkezi

Trendyol, 2010 yılından bu yana kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Trendyol Grup bünyesinde bulunan Trendyol, Türkiye’ nin yanı sıra Ortadoğu’ da hızla popülaritesini arttırmaya devam ediyor. Bugün sizlere Trendyol çağrı merkezi telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerinden bahsedeceğiz.

Yıllık bazda 800 milyonu aşkın ziyaret sayısını yakalayan ve 16 milyon aşkın aktif üyeye sahip olan Trendyol platformu, 150 milyonu aşkın ürünü, tüketicilere ulaştırılmıştır. Bu şekilde yüksek işlem rakamlarına sahip olan Trendyol kadın, erkek, çocuk, aksesuar, kozmetik, ev, yaşam, elektronik ve süpermarket gibi kategorilerde yüz binlerce farklı ürün ile hizmet veriyor. Özel kampanyalarıyla dünyaca ünlü markaların birbirinden kaliteli ürünlerini uygun fiyatlarla satın alabilmeye yardımcı oluyor. Online mağaza yapısı sayesinde mağaza maliyetleri olmadan hayatın her alanındaki ihtiyaca ilişkin alışveriş yapılabiliyor.

Üyelerinin yapacakları her işleme ilişkin bilgi almak, yaşadıkları sorunlarında yardım almak veya diğer istek, öneri ve şikayet bildirimleri için 0212 331 0 200 Trendyol 444 lü çağrı merkezi numarasıyla hemen hemen gün boyunca hizmet veriyor.

Trendyol Müşteri Temsilcisi Nasıl Bağlanır?

Trendyol Müşteri Temsilcisine bağlanmak için aşağıda yer alan telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Trendyol Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 331 0 200 (Hafta içi 08:30-24:00, Cumartesi 10:00-24:00 ve Pazar günleri 10:00-17:00)

Trendyol İade Adresi (Genel Merkez Adresi)
DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Maslak Mah. Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi NO:237/6 34398 Sarıyer/İstanbul

Trendyol Canlı Destek

İnternet Siteleri kategorimizde benzer şirketlerin çağrı merkezlerine ulaşabilirsiniz.

“Trendyol Çağrı Merkezi – İletişim Numarası” üzerine 5 yorum

  1. Ben nevresim takımı aldın fakat tekrar dönmüş ama ben size bir türlü ulasamiyorum lütfen bana bilgi verirmisiniz

    Cevapla
Yorum yapın