Trend Tesettür Çağrı Merkezi Numarası 2022

Trend Tesettür Çağrı Merkezi Numarası bilgisi sayesinde 1996 yılından bu yana giyim sektöründe hizmet veren Trend Tesettür şirketine ulaşabilirsiniz. İlk olarak 1996 yılında Miray Giyim’e bağlı olarak faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra Alvina markası adı altında ürünleri ile hizmet vermiştir. Birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri ile mağazalarında hizmet vermektedir. Mağazalarında birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmuştur.

Trend Tesettür Çağrı Merkezi Numarası

Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, kaban, elbise ve montları bulunmaktadır. Ayrıca şirketin mağazalarında çanta, cüzdan, eşarp ve şal gibi aksesuar alanında birçok farklı modelden ürünlerini piyasaya sürmüştür. Mağazalarında büyük beden alanında müşterilerine ürünleri ile hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları ile hizmet veren şirket yurt içinde ve yurt dışında da müşterilerine internet sitesi sayesinde ürünlerini satışa sunmuştur.

Mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden de hizmet vermektedir. Farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödeme imkanınız bulunmaktadır. Trend Tesettür mağazalarında ve internet sitesinde birçok farklı alandan ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Trend Tesettür müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Trend Tesettür müşteri hizmetleri numarasını kullanıma sunmuştur.

Trend Tesettür çağrı merkezi numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istedikleri sorular için yetkililere danışabilirsiniz.

Trend Tesettür Telefon Numarası

0850 222 30 70

Trend Tesettür İletişim

Yorum yapın