Tozlu.com Çağrı Merkezi Numarası 2022

Tozlu.com Çağrı Merkezi Numarası bilgisi sayesinde Türkiye’nin giyim sektöründe önemli şirketler arasında yer alan firmaya kolayca ulaşabilirsiniz. Tozlu.com öncelikle kadım giyim sektöründe faaliyet göstermekteydi. 2001 yılında kurulan şirket daha sonrasında erkek ve çocuk giyim sektörüne de geçiş yapmıştır.

Tozlu.com Çağrı Merkezi Numarası

Tozlu.com müşterilerine erkek, kadın ve çocuk giyim alanında bulunan ürünlerinin yanı sıra tesettür alanında da birçok farklı modelden ürünleri ile hizmet vermektedir. Ürünleri arasında gömlek, pantolon, eşofman, mont, elbise, etek ve kabanları bulunmaktadır. Giyim sektörünün yanı sıra ayakkabı alanında da bot, spor ayakkabı, terlik, babet ve sandalet gibi ürünlerini satışa sunmuştur. Ayrıca tesettür alanında eşarp, şal, abiye ve elbise gibi farklı modelden ve fiyattan ürünleri bulunmaktadır. Tozlu.com müşterilerine aksesuar ve kozmetik alanında bulunan saç bakım ürünleri, parfüm, cüzdan, sat, kemer ve çanta gibi ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Tozlu.com internet sitesi üzerinden sipariş alarak müşterilerine özel fırsat ve kampanyalar sayesinde farklı alanlara ait ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Tozlu.com internet sitesinde büyük beden alanında da bulunan ürünleri sayesinde beden bulmakta zorlanan müşterilerine farklı renk, model, beden ve numaradan ürünleri ile hizmet verme imkanı bulunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Tozlu.com müşteri hizmetleri numarasını kullanıma sunmuştur.

Tozlu.com telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünlerin iade veya değişim koşulları hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Tozlu.com Numarası

0850 766 55 55

Tozlu.com İletişim

Yorum yapın