Toyzz Shop İletişim Numarası

İlk olarak Sunman Oyuncak ile hizmet vermeye başlayan Toyzz Shop mağazası 1985 senesinde Kadıköy ilçesinde açılmıştır. O seneden itibaren kısa bir süre içerisinde hem kalitesi hem de hesaplı olması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran mağaza kısa bir süre içerisinde alanında lider mağazalar arasında yerini almayı başarmıştır.

Toyzz Shop İletişim Numarası Nedir?

Oyuncak sektöründe çocukların ilgisini çekerek her geçen gün daha da büyüyen Toyzz Shop, 1996 senesinde ise Walt Disney ile lisans anlaşması yapmış ve kuruluşun ürünlerini Türkiye’deki kitleyle buluşturmuştur. 2000 senesinde de hızla büyümeye devam eden firma aynı zamanda Türkiye’deki diğer oyuncakçılara ürün tedarik etmiştir. Perakende sektöründe adından sık sık bahsettirmeyi başaran mağazanın adı 2001 senesinde resmi olarak ‘Toyzz Shop’ olmuştur. Türkiye’deki birçok alışveriş merkezinde mağaza açan Toyzz Shop müşterileri ile yakından iletişime geçerek onların istek, öneri ve şikayetlerini dinlemektedir. Toyzz Shop müşteri hizmetlerini arayarak firmanın yetkilisi ile görüşebilir ve marka hakkında söylemek istediklerinizi iletebilirsiniz.

Türkiye’de 50 şehirde mağaza açan Toyzz Shop’un 220’den fazla mağazası bulunmaktadır. Ayrıca yurt dışında da hizmet vermekte olan marka ‘Toyzz Shop’ adı altında ilk mağazasını ise İstanbul’da bulunan Akmerkez AVM’de açmıştır. Her geçen gün daha da büyüyen Toyzz Shop şirketi oyuncak sektöründe yer alan öncü firmalar arasında yer almış ve geniş bir müşteri kitlesine sahip olmuştur. Toyzz Shop çağrı merkezini arayarak Toyzz Shop mağazası hakkında daha çok bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca resmi internet sitesi üzerinden de oyuncak satışı gerçekleştiren Toyzz Shop müşterilerinin sorunlarını çözmek için Toyzz Shop iletişim numarasını oluşturmuştur.

E-Bebek Çağrı Merkezi Numarası

Toyzz Shop Çağrı Merkezi Numarası

0216 499 19 99

Toyzz Shop İletişim Formu

Yorum yapın