Tosla Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Tosla Çağrı Merkezi Telefon Numarası ile para çekme, para gönderme ve diğer finansal işlemlerinizi yapabileceğiniz şirkete ulaşabilirsiniz. Tosla uygulamasında yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunda, gerçekleşen sorunu çözmek adına kurumsal destek alabilmeniz için Tosla müşteri hizmetleri bulunmaktadır. Müşteri hizmetlerini arayarak kurumsal destek alabilir ve yaşanılan herhangi bir sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Tosla Nedir?

Daha hızlı ve kolay bir şekilde tüm banka işlerinizi gerçekleştirmek adına Akbank tarafından geliştirilen bir uygulamadır. Banka hesabınız olmasa bile kolayca para gönderebilir, para çekebilirsiniz. Uygulama içerisinde gerçekleştireceğiniz tüm işlemlerde sizden ücret alınmamaktadır. Rehberinizdeki arkadaşlarınıza kolay bir şekilde para gönderebilir, para alabilirsiniz. Uygulama hakkında merak ettiklerinizi ya da şikâyet gibi durumlarınızı yetkili kişilere iletmek ve yetkili kişilerden destek almak isterseniz 0850 4770 867 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Tosla Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Sizde kolay ve hızlı bir şekilde bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek isterseniz uygulamayı indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için sizden istenilen bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır. Tosla uygulaması Akbank tarafından geliştirilen bir uygulama olmasına rağmen bağımsız olarak çalışmaktadır. Uygulama içerisinde yaşayabileceğiniz herhangi bir sorun veya merak edilen bir konu olursa yukarıda yer alan numarayı arayabilir veya Akbank müşterisiyseniz Akbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Uygulama içerisinde yer alan bakiyenizi istediğiniz pos cihazında, bankamatiklerde kullanabilirsiniz. Bunun dışında internet alışverişinde de kullanabilirsiniz. Yeni nesil kart hizmeti olan Tosla genellikle gençler tarafından tercih edilmektedir. Tosla ile gerçekleştireceğiniz para transferlerinde herhangi bir kesinti ücreti alınmamaktadır. FastPay Müşteri Hizmetleri Numarası sayesinde de aynı sektörde hizmet veren FastPay şirketine ulaşabilirsiniz.

Tosla Şikayet Telefonu

Uygulama hem Google Play hem de App Store mağazaları içerisinde ücretsiz olarak yer almaktadır. Uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanıcı olduğunuz zaman herhangi bir sorun, şikâyet yaşarsanız bu durumu aşağıda yer alan numarayı arayarak yetkililere iletebilir ve kesin çözümle kurumsal destek alabilirsiniz.

0850 4770 867

Tosla İletişim

Yorum yapın