Tosla Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
523
Tosla Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Tosla Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Tosla iletişim telefon numarası kaçtır? Hızlı ve kolay bir şekilde para gönderme, para çekme gibi işlemlerinizi yapmak adına geliştirilen Tosla uygulamasında yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunda, gerçekleşen sorunu çözmek adına kurumsal destek alabilmeniz için Tosla müşteri hizmetleri bulunmaktadır. Müşteri hizmetlerini arayarak kurumsal destek alabilir ve yaşanılan herhangi bir sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Tosla Nedir?

Tosla uygulaması daha hızlı ve kolay bir şekilde tüm banka işlerinizi gerçekleştirmek adına Akbank tarafından geliştirilen bir uygulamadır. Tosla uygulaması ile banka hesabınız olmasa bile kolayca para gönderebilir, para çekebilirsiniz. Uygulama içerisinde gerçekleştireceğiniz tüm işlemlerde sizden ücret alınmamaktadır. Uygulama ile rehberinizdeki arkadaşlarınıza kolay bir şekilde para gönderebilir, para alabilirsiniz.

Uygulama hakkında merak ettiklerinizi ya da şikâyet gibi durumlarınızı yetkili kişilere iletmek ve yetkili kişilerden destek almak isterseniz 0850 4770 867 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Tosla Çağrı Merkezi İletişim

Sizde kolay ve hızlı bir şekilde bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek isterseniz uygulamayı indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için sizden istenilen bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır. Tosla uygulaması Akbank tarafından geliştirilen bir uygulama olmasına rağmen bağımsız olarak çalışmaktadır. Uygulama içerisinde yaşayabileceğiniz herhangi bir sorun veya merak edilen bir konu olursa yukarıda yer alan numarayı arayabilir veya Akbank müşterisiyseniz Akbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Uygulama içerisinde yer alan bakiyenizi istediğiniz pos cihazında, bankamatiklerde kullanabilirsiniz. Bunun dışında internet alışverişinde de kullanabilirsiniz. Yeni nesil kart hizmeti olan Tosla genellikle gençler tarafından tercih edilmektedir. Tosla ile gerçekleştireceğiniz para transferlerinde herhangi bir kesinti ücreti alınmamaktadır.

Tosla müşteri hizmetleri arandığı zamanda hızlı şekilde temsilcilerle bağlantı hizmeti sunmaktadır. Tosla müşteri hizmetlerini aradığını zaman hiç vakit kaybetmeden müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Tosla Şikayet Telefonu

Tosla uygulaması hem Google Play hem de App Store mağazaları içerisinde ücretsiz olarak yer almaktadır. Uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Tosla kullanıcısı olduğunuz zaman herhangi bir sorun, şikâyet yaşarsanız bu durumu aşağıda yer alan numarayı arayarak yetkililere iletebilir ve kesin çözümle kurumsal destek alabilirsiniz.

Tosla Çağrı Merkezi Şikayet Hattı – 0850 4770 867

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz