Toshiba Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Toshiba Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisi ile dünyanın en önemli teknoloji devlerinden olan Toshiba şirketine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Uzakdoğu merkezli köklü teknoloji şirketlerinden birisi olan Toshiba, 1939 yılında “Tanaka Seizosho” ve “Hakunetsusha” isimli iki şirketin birleşmesiyle kurulmuştur. Özellikle telgraf ve elektrik alanında köklü iki şirketin birleşmesiyle yakaladığı büyük üretim hacmi, günümüzde bilişim teknolojisinin her alanında yer alan ürün gruplarını geliştirmesinin önünü açmıştır.

Toshiba Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu içeriğimizde sizlere Toshiba çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerinden bahsedeceğiz. Nükleer Enerji Santrali kurulumu yapan tek teknoloji şirketi olarak, bu alandaki gelişmişliğini de tüm dünyaya somut bir şekilde kanıtlamayı başarmıştır. Masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, çevresel ürünler, tablet bilgisayarlar, elektronik ürünler ve ev aletleri tasarlamakta olan Toshiba, Türkiye’ de de son derece yoğun şekilde tercih ediliyor. Stabil performans kapasiteleri ile günümüzde oldukça kaliteli bir bilişim teknolojisi kullanımı sunuyor.

Toshiba Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Toshiba Türkiye müşteri hizmetleri numarası 444 20 29 olarak belirlenmiştir. Bu numarayı tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanabilir aşağıda bulunan Toshiba ürünleri ile ilgili soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

  • Laptop,
  • Klima,
  • TV,
  • Driver,
  • Satellite

444 20 29

Toshiba İletişim

“Toshiba Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası” üzerine bir yorum

Yorum yapın