Toshiba Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
359
Toshiba Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Toshiba Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Uzakdoğu merkezli köklü teknoloji şirketlerinden birisi olan Toshiba, 1939 yılında “Tanaka Seizosho” ve “Hakunetsusha” isimli iki şirketin birleşmesiyle kurulmuştur. Özellikle telgraf ve elektrik alanında köklü iki şirketin birleşmesiyle yakaladığı büyük üretim hacmi, günümüzde bilişim teknolojisinin her alanında yer alan ürün gruplarını geliştirmesinin önünü açmıştır. Bu içeriğimizde sizlere Toshiba çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerinden bahsedeceğiz.

Nükleer Enerji Santrali kurulumu yapan tek teknoloji şirketi olarak, bu alandaki gelişmişliğini de tüm dünyaya somut bir şekilde kanıtlamayı başarmıştır. Masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, çevresel ürünler, tablet bilgisayarlar, elektronik ürünler ve ev aletleri tasarlamakta olan Toshiba, Türkiye’ de de son derece yoğun şekilde tercih ediliyor. Stabil performans kapasiteleri ile günümüzde oldukça kaliteli bir bilişim teknolojisi kullanımı sunuyor.

Günümüz Türkiye’ sinde Toshiba 444 lü müşteri hizmetleri numarası 444 20 29 olarak belirlenmiştir.

Toshiba Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 20 29

Arama Terimleri: Toshiba iletişim bilgileri, Toshiba telefon no, Toshiba irtibat tel, Toshiba canlı destek, Toshiba müşteri temsilcisi, Toshiba şikayet hattı, Toshiba 0850 li telefon numarası, Toshiba whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz