Torosgaz Çağrı Merkezi Numarası

Torosgaz kurumu Türkiye’de doğalgaz hizmeti vermekte olan firmalar arasında yer almaktadır. Torosgaz çağrı merkezi numarası da bu firmanın rahatlıkla ulaşılabilir olduğunu göstermektedir.2005 senesinden itibaren ülkemizde hizmet vermeye başlayan Torosgaz, Akdeniz bölgesinde yer alan Bucak, Gönen, Burdur ve Isparta bölgelerinde hizmet vermektedir. 2010 senesinde evlere hizmet vermeye başlayan Torosgaz firması Kocaeli şehrimizdeki doğalgaz dağıtımından ve satışından sorumlu olan bir şirkettir. Hem güvenli hem de çevre dostu oluşu ile dikkatleri üzerine çeken Torosgaz firması her geçen gün büyümekte ve abonesini arttırmaktadır.

Torosgaz Müşteri Hizmetleri Numarası

Birkaç yıl içerisinde yüz binlerce aboneye ulaşarak verdiği doğalgaz hizmetini daha da arttıran firma müşterileri ile yakından iletişim kurabilmek için Torosgaz müşteri hizmetleri numarası oluşturmuştur. Abonelik hizmetleri, altyapı soruları, ihbar ve önerileriniz için müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. İlgili talepleriniz üzere 15 gün içerisinde değerlendirme yapılarak geri dönüş sağlanmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu iş saatleri içerisinde iletişime geçebilirsiniz. 0246 223 73 00 ve 187 numaralarından bu şirketin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Öte yandan Torosgaz şikayet hattı olarak da bu numaraları kullanabilirsiniz.

Torosgaz müşteri hizmetleri
Torosgaz iletişim bilgileri

Torosgaz İletişim Bilgisi

Torosgaz çağrı merkezini arayarak size en yakın Torosgaz şubesinin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca firmanın müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek aboneliğiniz hakkında daha detaylı bir bilgiye ulaşabilir ve ödenmemiş borçlarınızı öğrenebilirsiniz. Eğer yeni bir abonelik açtırmak istiyorsanız Torosgaz iletişim bilgisi numarasını arayarak hangi evrakların gerekli olduğunu ve abonelik açtırma ücretini öğrenebilirsiniz. Oluşturduğu müşteri hizmetleri numarası ile abonelerine 7/24 hizmet veren Torosgaz müşterilerinin sorunlarına ve şikayetlerine cevap vermektedir. Çözüm odaklı olan firma abonelerine destek vermektedir.

Gaz kaçağı tespit etmeniz dahilinde hiç vakit kaybetmeden Torosgaz çağrı merkezini aramalısınız. Bulunduğunuz bölgede yaşanabilecek her türden kazaya karşı hızlı bir şekilde hizmet veren saha teknik destek personelleri, gaz kaçağını durdurmak adına çalışmaktadır. Gaz kaçağının olup olmadığını site üzerindeki sıkça sorulan sorular alanından kontrol edebilirsiniz. Torosgaz müşteri hizmetleri sayesinde tamamen etkin bir hizmet alma şansını da faal olarak kullanabilirsiniz.

Diğer bir içeriğimiz olan Ayakkabı Dünyası Müşteri Hizmetleri Numarası ile de bilgi edinebilirsiniz.

 

 

Yorum yapın