Torku Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2022

Torku Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisi ile Türkiye’nin önemli gıda üretici şirketlerinden olan Torku’ya ulaşabilirsiniz. Başarılı üretici kooperatiflerinden olan Konya Şeker’in başarılı girişimleriyle 2007 yılında ortaya çıkan marka birçok alanda üretim yapmaktadır. Başlıca ürünleri şeker, çikolata ve bisküvi olan Torku ürünlerinin kapsamını geliştirmiş dondurulmuş gıdalardan et ve süt ürünlerine kadar üretim yapmaktadır.

Torku Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Konya Şeker’in, Torku markasını kurmasındaki en büyük gaye üretiminden tüketim sürecine kadar tüm ürünlerin kontrolünü sağlayarak kaliteyi elde edip kendilerine duyulan güveni arttırmaktır.1999 yılında Recep Konuk’un Konya Şeker’in başına geçmesiyle tarım ve sanayi alanında büyük adımlar atılıp yatırımlar uygulamaya koyulunca kooperatif hayallerine gittikçe yaklaşmıştır.

1950 yıllarında ülkenin zor zamanlarında büyük destek olan Konya Şeker Fabrikasında ilk adımı atılan Torku’ya 50 milyon dolarlık yatırım yapılarak üretimin verimliliği artırıldı. Konya Şeker diğer bir dev yatırımı olan ,dünyanın en modern şeker fabrikalarından biri olan Çumra Şeker Fabrikasını da 2004 yılında faaliyete sokarak Türkiye’deki şeker üretiminin yüzde 22’sini üstlendi. Bu üretim gücü ile iki fabrika birleştirilerek tek marka altında toplanması sağlandı.

Hızla büyüyerek verimini arttıran Torku, verdiği güvenle gönüllerde taht kurdu. Torku’nun büyüme serüveni 2010 yılında Çumra Şeker Entegre Tesisleri bünyesinde, Çikolata Üretim tesisinin kurulmasıyla başladı. Hızla devam eden üretimleri 2012 yılında Unlu ve Şekerli Mamuller, Çikolata, Bisküvi, Kek, Gofret takip etti. 2016 yılında ise ürünlerinde kullandığı unu üretmek amacıyla Un Tesisini açtı.

Şirketin et ve süt ürünlerini üretmeye başlamasındaki en büyük neden üreticinin hak ettiği geliri elde edememesi ve tüketicinin diğer ülkelere göre daha fazla para ödeyerek alması gerektiğini fark etmesidir. Konya Şeker, 2011 yılında dünyanın en büyük et-süt entegre tesisi olan Panagro’nun temelini attı. Süt ürünlerinin üretimine 2013 yılında, et ürünlerinin üretimine ise 2014 yılında başlayan Torku, Türkiye’nin taze et tüketiminin yüzde 15’ini tek başına karşılamayı hedefliyor.

Torku Telefon Numarasını her türlü şikayet ve önerileriniz için arayabilirsiniz.

Torku Çağrı Merkezi Telefon Numarası

+90 (332) 324 03 53

Torku İletişim

“Torku Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2022” üzerine bir yorum

  1. Değerli Torku yetkilileri;
    Sütlü Latte adındaki ürününüzü herhangi bir satış mağazasından tedarik edememekteyim. Üretimden kaldırıldı mı ya da tedarik edemememin sebebi nedir? İlginizi rica ediyorum.

    Cevapla
Yorum yapın