Torku Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Torku , başarılı üretici kooperatiflerinden Konya Şeker’in başarılı yaklaşımlarıyla 2007 yılında çıktı. Başlıca ürünleri şeker,çikolata ve bisküvi olan Torku ürünlerinin kapsamını geliştirmiş dondurulmuş gıdalardan et ve süt ürünlerine kadar üretim yapmaktadır. Konya Şeker’in, Torku markasını kurmasındaki en büyük gaye üretiminden tüketim sürecine kadar tüm ürünlerin kontrolünü sağlayarak kaliteyi elde edip kendilerine duyulan güveni arttırmaktır.1999 yılında Recep Konuk’un Konya Şeker’in başına geçmesiyle tarım ve sanayi alanında büyük adımlar atılıp yatırımlar uygulamaya koyulunca kooperatif hayallerine gittikçe yaklaşmıştır.

1950 yıllarında ülkenin zor zamanlarında büyük destek olan Konya Şeker Fabrikasında ilk adımı atılan Torku’ya 50 milyon dolarlık yatırım yapılarak üretimin verimliliği artırıldı. Konya Şeker diğer bir dev yatırımı olan ,dünyanın en modern şeker fabrikalarından biri olan Çumra Şeker Fabrikasını da 2004 yılında faaliyete sokarak Türkiye’deki şeker üretiminin yüzde 22’sini üstlendi. Bu üretim gücü ile iki fabrika birleştirilerek tek marka altında toplanması sağlandı.Hızla büyüyerek verimini arttıran Torku, verdiği güvenle gönüllerde taht kurdu. Torku’nun büyüme serüveni 2010 yılında Çumra Şeker Entegre Tesisleri bünyesinde, Çikolata Üretim Tesisi’nin kurulmasıyla başladı. Hızla devam eden üretimleri 2012 yılında Unlu ve Şekerli Mamuller, Çikolata, Bisküvi, Kek, Gofret takip etti. 2016 yılında ise ürünlerinde kullandığı unu üretmek amacıyla Un Tesisini açtı.

Torku’nun et ve süt ürünlerini üretmeye başlamasındaki en büyük neden üreticinin hak ettiği geliri elde edememesi ve tüketicinin diğer ülkelere göre daha fazla para ödeyerek alması gerektiğini fark etmesidir.Konya Şeker, 2011 yılında dünyanın en büyük et-süt entegre tesisi olan Panagro’nun temelini attı.Süt ürünlerinin üretimine 2013 yılında,et ürünlerinin üretimine ise 2014 yılında başlayan Torku, Türkiye’nin taze et tüketiminin yüzde 15’ini tek başına karşılamayı hedefliyor.

Torku Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarasını her türlü şikayet ve önerileriniz için arayabilirsiniz.

Torku Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası : +90 (332) 324 03 53

“Torku Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası” üzerine bir yorum
  1. Değerli Torku yetkilileri;
    Sütlü Latte adındaki ürününüzü herhangi bir satış mağazasından tedarik edememekteyim. Üretimden kaldırıldı mı ya da tedarik edemememin sebebi nedir? İlginizi rica ediyorum.

    Cevapla
Yorum yapın