Tommy Hilfiger Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Tommy Hilfiger Çağrı Merkezi Numarası bilgisi ile giyim sektörünün önemli şirketlerinden olan Tommy Hilfiger’a ulaşabilirsiniz. Tommy Hilfiger adı altında 1985 yılında giyim alanında faaliyetlerine başlamıştır. Mağazalarında birçok farklı alandan ürünleri ile hizmet vermiştir. Giyim alanında birçok farklı modelden ve fiyattan ürünleri sayesinde müşterilerine hizmet vermektedir. Şirket; kadın, erkek ve çocuk giyim alanında ürünlerini satışa sunmuştur.

Tommy Hilfiger Çağrı Merkezi Numarası 2022

Ürünleri arasında pantolon, gömlek, elbise ve montları bulunmaktadır. Ayrıca Tommy Hilfiger ayakkabı alanında spor ayakkabı, babet, terlik ve sandalet gibi ürünlerini piyasaya sürmüştür. Tommy Hilfiger çanta alanında omuz ve sırt çantaları gibi ürünleri ile hizmet vermektedir. Aksesuar alanında ürünlerini satışa sunmuştur. Mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir.

Uluslararası alanda hizmet veren Tommy Hilfiger ürünlerini Boyner mağazalarında satışa sunmuştur. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları ile hizmet veren Tommy Hilfiger mağazaları ve internet sitesi üzerinden müşterilerinin alışveriş yapmalarına imkan sağlamaktadır. Farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan şirket, müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur.

Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Tommy Hilfiger müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur. Tommy Hilfiger çağrı merkezi numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istedikleri konular için yetkililere danışabilirsiniz. Lufian Müşteri Hizmetleri Numarası bilgisine de ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Tommy Hilfiger Müşteri Hizmetleri Numarası

0212 371 41 29

Tommy Hilfiger İletişim

Yorum yapın