TNT Express Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
1229
TNT Express Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
TNT Express Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Avustralya merkezli olarak 1946 yılında kurulan TNT, dünyanın en büyük taşımacılık firmalarından birisidir. TNT Express kıtalar arası yani dünya çapında taşımacılık hizmeti vermesiyle birlikte yurtdışına çok hızlı teslimatı ile de bilinir. TNT Express ile çalışan kişiler bir takım sorunlar ile karşı karşıya kalabilmektedirler. Bu yazımızda sizlere TNT Express çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer irtibat bilgilerinden detaylı bir biçimde bahsedeceğiz.

2016 yılında dünyanın en büyük taşımacılık şirketi olan FedEx’e satılan TNT Express, yurtdışına gönderi gönderecekler veya yurtdışından bir kargo gönderecekler için en iyi ve en hızlı alternatiflerden biri olarak bilinir. TNT Express, yurtdışına gönderilen gönderileri 1-2 iş günü içerisinde belirtilen adrese teslimatı ile pek çok kişi tarafından sevilerek tercih edilen kargo firmasıdır.

Acil teslimatı gereken gönderiler ve uygun fiyatlı taşımacılık hizmeti almak isteyenler için TNT Express en iyi alternatiflerden birisidir. Bazı kişiler TNT Express ile göndermiş olduğu gönderiler hakkında bir takım sorunlar yaşayabilmektedir. Bu sorunlar hakkında hızlı bir şekilde aksiyon alabilmek adına müşteriler TNT Express müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bilgisini merak etmektedirler.

TNT Express Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 0 868
+90 216 444 0 868 (Uluslararası)

TNT Express IBAN Banka Ödeme Bilgileri
TR66 0006 2001 6760 0006 2997 42 (Garanti Bankası)

TNT Express İletişim Formu

Yukarıda bulunan TNT Express 444 lü çağrı merkezi telefon numarası aracılığıyla TNT Express müşteri temsilcisine direk bağlanma işlemini gerçekleştirebilir; gönderinizin durumunu sorgulayabilir, göndermek istediğiniz gönderi hakkında fiyat teklifi alabilir, kargo takip işlemi ile ilgili yaşadığınız problemi bildirebilir, ödeme ile ilgili sorunlarınızı temsilciyle paylaşabilirsiniz.

Yine bu hat üzerinden TNT Express’e tüm istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Arama Terimleri: tnt express iletişim bilgileri, tnt express telefon no, tnt express irtibat tel, tnt express canlı destek, tnt express müşteri temsilcisi, tnt express şikayet hattı, tnt express müşteri hizmetleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz