TMO İletişim Numarası Nedir?

TMO İletişim Numarası sayesinde ülkemizin en köklü kurumlarından olan Toprak Mahsulleri Ofisi’ne ulaşabilirsiniz. TMO 1938 yılında kurulmuş ve tamamen devlet sermayeli bir şirkettir.

TMO İletişim Numarası

Kurulduğundan beri tüm faaliyetlerini sürekli yenileyen ve geliştiren bir kurumdur. Toprak Mahsulleri Ofisi, toprak mahsullerinin alım ve satımlarından sorumludur. Sadece alım satımla sınırlı değildir. Ekiliş, üretim, verim, alım, satış miktarları gibi birçok veri ile ilgilenmektedir. Türkiye içinde buğday, arpa, çavdar, yulaf, mısır, çeltik, kuru fasulye, mercimek, nohut gibi ürünlerin takibini yaparak raporlarını çıkartır. Üretici ve tüketicinin menfaatlerini gözeterek denetlemelerini sürdürürler. Her yıl üretilen mahsulün hesabını tutarlar.

Devletin işleyeceği her mahsulden haberdardırlar. Afyon gibi uyuşturucu maddelerin işlenmesini de denetlemektedirler. Uygunsuz üretim faaliyetlerini tespit ederek, olumsuz işlemlere müdahale ederler. Gerektiğinde cezai işlem başlatabilirler. Toprak mahsulleri direkt olarak soframıza geldiği için, denetimi çok önemlidir. Tüm sorularınız için Toprak Mahsulleri Ofisi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Toprak Mahsulleri Ofisi ile ilgili tüm öneri, soru, şikayet ve istekleriniz için Toprak Mahsulleri Ofisi çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde ne zaman ararsanız kolayca ulaşabilirsiniz. Son derece bilgili müşteri temsilcileri sayesinde tüm sorularınızı kolayca cevaplandırabilirsiniz.

Devlet Kurumları kategorimizde ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

TMO Çağrı Merkezi Numarası

0312 416 30 00

Yorum yapın