TMO Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

0
110

TMO yani Toprak Mahsulleri Ofisi 1938 yılında kurulmuştur. Tamamı devlet sermayeli olan kuruluş, faaliyet alanı olan tüm ürünlerin piyasalarını düzenler ve bu görevi başarı ile gerçekleştirmektedir. Kurulduğundan beri tüm faaliyetlerini sürekli yenileyen ve geliştiren bir kurumdur. Toprak Mahsulleri Ofisi, toprak mahsullerinin alım ve satımlarından sorumludur. Sadece alım satımla sınırlı değildir. Ekiliş, üretim, verim, alım, satış miktarları gibi birçok veri ile ilgilenmektedir. Türkiye içinde buğday, arpa, çavdar, yulaf, mısır, çeltik, kuru fasulye, mercimek, nohut gibi ürünlerin takibini yaparak raporlarını çıkartır. Üretici ve tüketicinin menfaatlerini gözeterek denetlemelerini sürdürürler. Her yıl üretilen mahsulün hesabını tutarlar. Devletin işleyeceği her mahsulden haberdardırlar. Afyon gibi uyuşturucu maddelerin işlenmesini de denetlemektedirler. Uygunsuz üretim faaliyetlerini tespit ederek, olumsuz işlemlere müdahale ederler. Gerektiğinde cezai işlem başlatabilirler. Toprak mahsulleri direkt olarak soframıza geldiği için, denetimi çok önemlidir. Tüm sorularınız için Toprak Mahsulleri Ofisi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

 

 

Toprak Mahsulleri Ofisi ile ilgili tüm öneri, soru, şikayet ve istekleriniz için Toprak Mahsulleri Ofisi çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde ne zaman ararsanız kolayca ulaşabilirsiniz. Diğer tüm işlemler ve sorularınız için Toprak Mahsulleri Ofisi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Son derece bilgili müşteri temsilcileri sayesinde tüm sorularınızı kolayca cevaplandırabilirsiniz.

 

 

 

Toprak Mahsulleri Ofisi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0312 416 30 00

 

 

Arama Terimleri; TMO çağrı merkezi iletişim telefon numarası, TMO müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, TMO canlı destek, TMO müşteri temsilcisi, TMO irtibat numarası, TMO telefon numarası, TMO iletişim telefon numarası, TMO şikayet hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz