Ticimax çağrı merkezi numarası

0
59
ticimax-musteri-hizmetleri-numarasi-nedir
ticimax-musteri-hizmetleri-numarasi-nedir

Ticimax çağrı merkezi iletişim bilgilerine ihtiyacınız varsa en doğru adrestesiniz. Ticimax en sık kullanılan ve en gelişmiş kabul edilen ticaret yazılımıdır. Türkiye ve dünya çapında gelişen online e-ticaret satış ağı profesyonel yazılım gereksinimin de arttırmıştır. Girişimciler tercih edebilecekleri kaliteli bir e-ticaret alt yapısı için Ticimax markasını kullanıyor.

Ticimax çağrı merkezi iletişim bilgilerine müşterileri çok sık ihtiyaç duyuyor. Ticimax iletişim bilgilerine ve detaylarına hemen sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz!

Ticimax çağrı merkezi iletişim

Ticimax çağrı merkezi iletişim bilgileri genelde hem bilgi almak hem de teknik arızalarda destek almak için araştırılıyor. Ticimax alt yapısını kullanmak istiyorsanız istek, öneri, şikayet ve tüm talep bildirimleri için dilediğiniz zaman çağrı merkezi hattıyla irtibata geçebilirsiniz. E-ticaret sisteminde oluşabilecek tüm teknik alt yapı sorunlarına karşın çağrı merkezi olarak 7-24 hizmet veriyorlar. Bu da ihtiyaç duyduğunuz her anda iletişime geçmenizi destekliyor. Peki, çağrı merkezi numarası nedir? En hızlı nasıl iletişime geçilir?

Ticimax müşteri hizmetleri

Ticimax müşteri hizmetleri iletişim bilgilerini sizler için kaleme aldık. Ticimax çağrı merkezi irtibat numarası; 0850 811 08 20’dir. Markanın Türkiye’nin her noktasından hizmet alan milyonlarca kullanıcı bulunuyor. Tüm müşterileri için ortak irtibat numarası bu hattır. Yani hizmet alan herkes müşteri hizmetlerine doğrudan ulaşmak için bu irtibat numarasını kullanabilir. İstekleriniz, önerileriniz, şikayet ya da teknik destek talepleriniz için siz de dilediğiniz her konuda hemen arayabilirsiniz.

Ticimax yazılım markası, şirketi gibi gereksinim duyabileceğiniz diğer tüm şirketlerin çağrı merkezi irtibat numaralarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Sizler için ihtiyacınız olabileceğini düşündüğümüz tüm çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri iletişim bilgilerine yer vermeye özen gösteriyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz