Ticaret bakanlığı çağrı merkezi numarası

0
131
ticaret-bakanligi-cagri-merkezi-iletisim
ticaret-bakanligi-cagri-merkezi-iletisim

Ticaret bakanlığı çağrı merkezi numarasını araştırarak içeriğimize denk geldiyseniz en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Ticaret bakanlığı en yalın tanımıyla Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı’na bağlı olan, tüm ticari faaliyetlerle ilgilenen bakanlıktır. 2011 yılında hizmet vermeye başlayan Ticaret Bakanlığı danışanlarının bilgi alabileceği çağrı merkezi hizmeti de sunuyor. Ticaret bakanlığıyla olan tüm işleriniz için bilgi almak üzere siz de çağrı merkezi numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ticaret bakanlığı danışma hattı

Ticaret bakanlığı çağrı merkezi ile hem iç hem de dış ticaret için iletişime geçebilirsiniz. Yani yurtiçinden ya da yurtdışından ilgili numaraya arayarak bildirimde bulunabilir, şikâyetlerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yeni bir ticari süreciniz bulunuyorsa bakanlık ile ilgili olan kısımları hakkında ayrıntılı bilgi talebinde bulunmak amacıyla da dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Peki, ticaret bakanlığı iletişim numarası nedir?

Ticaret bakanlığı iletişim

Yurtiçi ve yurtdışından ticaret bakanlığı ile iletişme geçmek için aynı numarayı kullanabilirsiniz. Ticaret bakanlığı çağrı merkezi numarası 0312 444 8 482’dir Eğer yurtiçinden iletişime geçmek istiyorsanız alan kodu çevirmeden aramanız gerekiyor. Mevzuatlar, genel sorunlar, şikâyetler ve benzeri tüm detaylar için çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Devlet kurumlarının yanı sıra bankalar ve diğer tüm kurumların çağrı merkezi numaralarına kolayca erişmek için bizi takip edebilirsiniz. Ayrıca yorumlar ya da mail üzerinden bizimle iletişime geçerek çağrı merkezi numaralarını talep ettiğiniz kurumları bize bildirmeniz halinde dikkate alacağımızdan emin olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz