The Taste Türkiye İletişim Numarası

The Taste Türkiye Televizyon Programı Belçika, Hollanda ve Amerika’da pek çok kişi tarafından sevilerek izlenmektedir. 15 Mayıs 2019’dan bu yana FOX TV ekranlarında başlayan The Taste Türkiye; bir yemek yarışmasıdır. Bu yazımızda The Taste Türkiye iletişim telefon numarası ve WhatsApp başvuru hattı gibi bilgilerden bahsedeceğiz.

The Taste Türkiye Televizyon Programı

Ali Ronay, Şemsa Denizsel ve Rafet İnce’nin jüri koltuğunda oturduğu yarışmada, jüri üyeleri yarışmacıların hazırlamış oldukları yemekleri kimin yaptığını bilmeden tadıp değerlendirmektedir. Jüri üyeleri, başarılı olarak değerlendirdiği yemeğin aşçısını kendi takımına dahil etmektedir.

Bu ünlü jüri üyelerinin yanı sıra yarışmanın her bölümünde birbirinden değerli şefler de konuk olmaktadır. The Taste Türkiye programı Siemens markasının sponsorluğunda Provizyon Medya yapımcılığında düzenlenmektedir.

The Taste Türkiye büyük ödülü ise 100.000 TL para ödülü olarak belirlendi. Yarışmanın sonunda 12 kişiden sadece 1 kişi finale kalarak büyük ödülün sahibi olacak. The Taste Türkiye her çarşamba 20.00’da FOX TV ekranlarında yayınlanmaktadır.

The Taste Türkiye İletişim Telefon Numarası
Üzgünüz, böyle bir numara bulunmamaktadır.

The Taste Türkiye WhatsApp Başvuru Hattı
Üzgünüz, böyle bir numara bulunmamaktadır.

The Taste Türkiye Başvuru Formu

Televizyon adlı kategorimizde benzer programların iletişim numaraları yer almaktadır.

“The Taste Türkiye İletişim Numarası” üzerine 5 yorum

 1. Şeflerin butonla seçim yaptıkları anlarda, seçilen yemeklerin görüntülerini 1-2 saniye görmemiz lazım gibi geliyor… format eksikliği

  Cevapla
 2. Aydın demir ustanın konuk olarak geldiği programda yayına verilen ürünlerden eriğin içinde canlı hayvan (böcek yada sinek) geziniyor yetkililere duyrulur. Dogal oldugunu katkı maddesi olmadıgını anladık ?

  Cevapla
 3. Bende fox tv ye sikayette bulundum. Sesini cikartsin lutfen herkes. Cok yanlis ornek olunuyor. Fox tv ye yakismayan bir program. Siddete hayir !!!!!!

  Cevapla
 4. Bende hic beğenmedim tarzlarini. genclere bağırıp ürkütüp panikletmeleri hic hos degil. İnsanlari mutfaktan soğutuyor bu davranışlar…kesin bunlarda şiddet görmüştür küçükken.
  Not: Bayan olan şef i bu iki görgüsüz şeften ayrı tutuyorum

  Cevapla
 5. YAHU ADAMLAR TELEVİZYONDA NEDEN İNSANLARA BAĞIRIYORLAR.? BU ŞİDDET NEDEN?? AYIP FOX TV İZLEYİCİSİ OLARAK UTANDIM. AHLAKSIZLIK YAPTIRMAYIN. TOPLUM ZATEN ŞİDDETTEN BIKTI. KİBAR OLSUN O ÖKÜZLER.

  Cevapla
Yorum yapın