Tesettür ve Moda Çağrı Merkezi Telefon Numarası 2022

Tesettür ve Moda Çağrı Merkezi Telefon Numarası bilgisi tesettür giyimi alanında faaliyet gösteren Tesettür ve Moda şirketine ulaşabilirsiniz. 2008 yılında faaliyetlerine başlayan şirket takip eden yıllarda internet sektörüne de giriş yapmıştır. Ürün yelpazesi geniş olan şirketin özellikle kadın giyim sektörüne yönelik birçok farklı model ve fiyattan ürünü bulunmaktadır.

Tesettür ve Moda Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Ürünleri arasında gömlek, pantolon, eşofman ve taytları bulunmaktadır. Ayrıca ayakkabı alanında da birçok farklı ürününü internet sitesi üzerinden satışa sunan Tesettür ve Moda kemer ve çanta gibi ürünleri ile internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Şirket giyim sektörünün yanı sıra eşarp ve şal gibi ürünlerini internet sitesinde satışa sunmuştur. Tesettür ve Moda farklı alanda ürünlerini de piyasaya sürmüştür.

Tesettür Island Çağrı Merkezi Numarasına da ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Uluslararası alanda hizmet veren Tesettür ve Moda yurt içi ve yurt dışında da internet sitesi üzerinden ürünlerini satışa sunmuştur. İnternet sitesinde farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödeme imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan şirketin müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Tesettür ve Moda telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Tesettür ve Moda çağrı merkezi numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Tesettür ve Moda Telefon Numarası

0212 876 00 30

Tesettür ve Moda İletişim

Yorum yapın