Tesettür ve Moda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
262

Tesettür ve Moda Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren internet sitesidir. İlk olarak 2008 yılında tesettür giyim alanında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra internet sitesi üzerinden hizmet vermiştir. Tesettür ve Moda birçok farklı alandan ürünleri ile hizmet vermektedir. Tesettür ve Moda kadın giyim sektöründe birçok farklı modelden ve fiyattan ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında gömlek, pantolon, eşofman ve taytları bulunmaktadır. Ayrıca ayakkabı alanında da birçok farklı ürününü internet sitesi üzerinden satışa sunan Tesettür ve Moda kemer ve çanta gibi ürünleri ile internet sitesi üzerinden hizmet vermekedir.. Tesettür ve Moda giyim sektörünün yanı sıra eşarp ve şal gibi ürünlerini internet sitesinde satışa sunmuştur. Tesettür ve Moda farklı alanda ürünlerini de piyasaya sürmüştür. Uluslararası alanda hizmet veren Tesettür ve Moda yurt içi ve yurt dışında da internet sitesi üzerinden ürünlerini satışa sunmuştur. Tesettür ve Moda internet sitesinde farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödeme imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Tesettür ve Moda müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Tesettür ve Moda müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Tesettür ve Moda çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Tesettür ve Moda müşteri iletişim telefon numarası: 0212 876 00 30

Arama terimleri: Tesettür ve Moda müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Tesettür ve Moda çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz