Tesettür Pazarı Telefon Numarası 2022

Tesettür Pazarı Telefon Numarası bilgisi ile tesettür giyim sektörünün öncü şirketlerinden olan Tesettür Pazarına herhangi bir sorun anında ulaşabilirsiniz. Şirket ilk olarak Tesettür Pazarı Tekstil adı altında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra tesettür giyim alanında internet sitesi ile hizmet vermiştir. Birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri ile hizmet vermektedir. İnternet sitesi sayesinde ürünlerini satışa sunmuştur.

Tesettür Pazarı Telefon Numarası Nedir?

Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, elbise ve kabanları bulunmaktadır. Ayrıca internet sitesi üzerinden eşarp ve şal gibi birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmuştur. Tesettür Pazarı internet sitesinde büyük beden alanında pantolon, gömlek, eşofman ve kaban gibi birçok farklı alandan ürünlerini piyasaya sürmüştür. Türkiye genelinde hizmet veren internet sitesi üzerinden birçok farklı alandan ve modelden ürünlerini satışa sunmuştur. İnternet sitesi sayesinde ürünlerini satışa sunarak yurt içinde müşterilerine ürünleri ile hizmet vermektedir.

İnternet sitesi üzerinden ürünlerinizi kolayca iade veya değişim yapma imkanınız bulunmaktadır. Tesettür Pazarı farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan şirket müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Tesettür Pazarı müşteri hizmetleri telefon numarası kullanıma sunmuştur.

Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz. Asil Moda Müşteri Hizmetleri Numarasına ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Tesettür Pazarı Müşteri Hizmetleri Numarası

0212 436 86 66

Tesettür Pazarı İletişim

Yorum yapın