Tesettür Island Çağrı Merkezi Numarası 2022

Tesettür Island Çağrı Merkezi Numarası bilgisi sayesinde ülkemizin tesettür giyim alanında hizmet veren Tesettür Island şirketine ulaşabilirsiniz. Şirket önce fiziksel mağazaları üzerinden satış yapmaya başlamış ardından da internet sitesi üzerinden hizmet vermeye başlamıştır. Şirket birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri ile hizmet vermektedir. İnternet üzerinden Alışveriş imkanı tanıyan şirketin ürünlerini hem fiziksel hem de sanal olarak satın alabilirsiniz.

Tesettür Island Çağrı Merkezi Numarası

Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, kaban, elbise ve montları bulunmaktadır. Ayrıca Tesettür Island mağazası ve internet sitesi üzerinden eşarp ve şallarını satışa sunmuştur. Tesettür Island mağazası ve internet sitesi sayesinde büyük beden alanında da müşterilerine birçok farklı marka ve modelden ürünleri ile hizmet vermiştir. Türkiye genelinde mağazası ve internet sitesi üzerinden hizmet veren BTM Moda yurt içi ve yurt dışında da internet sitesi sayesinde sipariş verme imkanınız bulunmaktadır. BTM Moda mağazaları ve internet sitesi üzerinden Puane, Bwest, Neva Style ve Tuğba gibi birçok farklı markadan ürünlerini satışa sunmuştur.

Mağazası ve internet sitesi sayesinde birçok farklı alandan ve modelden ürünlerini piyasaya sürmüştür. Tesettür Island farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Tesettür Island müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Tesettür Island telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Tesettür Island Telefon Numarası

0216 429 93 28

Tesettür Island İletişim

Yorum yapın