Tesettür Island Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
206

Tesettür Island Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren mağazadır. İlk olarak tesettür giyim alanında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra internet sitesi üzerinden hizmet vermiştir. Tesettür Island birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri ile hizmet vermektedir. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, kaban, elbise ve montları bulunmaktadır. Ayrıca Tesettür Island mağazası ve internet sitesi üzerinden eşarp ve şallarını satışa sunmuştur. Tesettür Island mağazası ve internet sitesi sayesinde büyük beden alanında da müşterilerine birçok farklı marka ve modelden ürünleri ile hizmet vermiştir. Türkiye genelinde mağazası ve internet sitesi üzerinden hizmet veren BTM Moda yurt içi ve yurt dışında da internet sitesi sayesinde sipariş verme imkanınız bulunmaktadır. BTM Moda mağazaları ve internet sitesi üzerinden Puane, Bwest, Neva Style ve Tuğba gibi birçok farklı markadan ürünlerini satışa sunmuştur. Tesettür Island mağazası ve internet sitesi sayesinde birçok farklı alandan ve modelden ürünlerini piyasaya sürmüştür. Tesettür Island farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Tesettür Island müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Tesettür Island müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Tesettür Island çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Tesettür Island müşteri iletişim telefon numarası: 0216 429 93 28

Arama terimleri: Tesettür Island müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Tesettür Island çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz