Terra Pizza Çağrı Merkezi Numarası

Terra Pizza Çağrı Merkezi Numarası bilgisi ile pizza sektöründe yıllardır faaliyet gösteren şirkete herhangi bir konu için ulaşabilirsiniz. İletişim kanalları üzerinden müşterilerine daha iyi şekilde hizmet vermek ve her konuda onların her zaman yanında olmak adına müşteri hizmetleri vermektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilir ve istek, öneri veya şikayet gibi durumları iletebilir ve destek alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine hızlı ve kolay bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Terra Pizza

7’den 70’e herkes tarafından sevilerek tüketilen pizzanın birçok çeşidi ve boyutu bulunmaktadır. Gün içerisinde istediğiniz zaman pizza tüketebilirsiniz. TERRA pizza içerisinde birçok pizza çeşidi bulunmaktadır. Damak tadınıza uygun ya da canınızın çektiği pizzayı küçük, orta ve büyük olacak şekilde sipariş edebilirsiniz. Siparişini gerçekleştireceğiniz pizzalar içerisine istediğiniz şekilde ekstra malzemelerde ekleyebilirsiniz.

TERRA pizza müşterilerine menüler ve farklı kampanyalarla hizmet vermektedir. TERRA pizz ’da yer alan tüm ürünleri terrapizza.com.tr internet sitesinde görebilir ve sipariş edebilirsiniz.

Pizzanın yanında atıştırmalık olarak çıtır lezzetler adı altında yer alan soğan halkası, farklı tavuk ürünleri, patates kızartması ya da sarımsaklı ekmek gibi ürünlerle birlikte tatlı olarakta sufle siparişi verebilirsiniz.

Terra Pizza Çağrı Merkezi Numarası

TERRA Pizza ilk olarak 1995 yılında İzmir’de hizmet vermeye başladı. Daha sonra vermiş olduğu hizmetle birlikte müşterilerinin memnun bırakmayı başardı ve büyümek, gelişmek adına adım attı ve şuanda 44 il ve 140’a yakın zincir restoranla hizmet vermektedir. TERRA Pizza Frachhising sistemiyle de çalışmaktadır.

TERRA Pizza müşterilerinin hizmetlerden ya da ürünlerden kaynaklı yaşayabilecekleri sorunları, şikâyetleri iletmeleri ya da öneri, istek gibi durumları iletmeleri adına sunmuş olduğu müşteri hizmetlerini 444 4 500 numara üzerinden vermektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak ister şikâyet, öneri gibi durumlarınızdan destek alın isterseniz de siparişler verin. Sipariş vermek için internet sitesini de kullanabilirsiniz.

Canınız pizza çektiğinde en iyi malzemelerle hazırlanmış bir pizza yemek isterseniz ülkemizin birçok şehrinde hizmet veren TERRA Pizzayı tercih edebilirsiniz. İster restorana gidebilir isterseniz de internet sipariş vererek pizzanızı istediğiniz yerde yiyebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aradığınızda hiç zaman kaybetmeden müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz. Bir başka Pizza şirketi olan Sbarro şirketine de ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Terra Pizza Telefonu

TERRA Pizza müşteri memnuniyeti adına müşterilerine yaşayabilecekleri şikâyet, sorun gibi durumları en hızlı şekilde taraflarına iletilmesi adına şikâyet hattı üzerinden hizmet vermektedir.

444 4 500

Yorum yapın