Telpa İletişim Telefon Numarası

Telpa İletişim Telefon Numarası bilgisi sayesinde 1994 yılında GSM operatörü olarak hizmet veren Telpa şirketine ulaşabilirsiniz. Telpa Türkiye’ye ait telefon sektöründe hizmet veren markadır. İlk olarak 1994 yılında GSM operatörü satış noktası olarak faaliyetlerine başlamıştır.  Daha sonra Telpa’nın yaptığı anlaşma sonucu Motorola ve Samsung telefon üretim markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaya karar vermiştir.

Telpa İletişim Telefon Numarası 2021

Telpa Samsung markasına ait telefonların satışında ve satış sonrasında da hizmet vermeye devam etmiştir. Aradan geçen zamandan sonra Amerika Birleşik Devletleri’ne ait olan General Mobile markasının distribütörlüğünü yapması sonucu diğer distribütörlük anlaşmalarını iptal ederek sadece General Mobile markasının  ürünlerinin satışını ve satış sonra servis hizmetlerinin yapmaktadır. Telpa General Mobile markasına ait ürünler arasında bulunan General Mobile 4G Android One, GM 5 Plus, GM 5, GM 6, GM 8, GM 8 GO, GM 9 Plus ve GM 9 Pro gibi modellerin Türkiye genelinde  uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır.

Ayrıca satış sonrasında ürünlerde arıza olması durumunda Ankara, Antalya, Bursa ve İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde bulunan teknik servis noktaları sayesinde cihazlarınızın onarımı güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Bütçenizi zorlamadan sizi cihaz sahibi yapan Telpa ürünleri taksitli bir şekilde satın almanıza imkan sağlamaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Whatsapp müşteri iletişim telefon numarasını ve Telpa müşteri hizmetleri numarasını kullanıma sunmuştur.

Telpa çağrı merkezi telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Telpa Müşteri Hizmetleri Numarası

0850 955 15 15

Telpa İletişim

Whatsapp müşteri iletişim telefon numarası: 0553 507 18 18

Fizy Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisine de ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın