Tekzen İletişim Telefon Numarası

0
253

Tekzen, 1995 yılında kurulmuştur. Yurt içinde çok sayıda ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Daha sonra yurt dışına açılmış ve ilk defa yurt dışına açılan Türk sermayeli marka olmuştur. Banyo, beyaz eşya, bahçe, elektrik, aydınlatma, mutfak aletleri, elektrikli ev aletleri, ev tekstili, ev dekorasyon ürünleri, el aletleri, hırdavat, ısıtma ve soğutma, inşaat, boya, kişisel bakım ürünleri, mobilya, spor, oto aksesuarları ve petshop ürünleri bulunmaktadır. Hepsinin yanı sıra anne, bebek ve oyuncak ürünleri de satışa sunulmaktadır. Evin için ne istersen sloganıyla ünlenen bir marka olmuştur. 59 ilde 137 mağazası bulunmaktadır. Tekzen online alışveriş için siteyi ziyaret edebilirsiniz. 200 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo vardır. Türkiye’nin her yerine ürün yollanır ve montaj hizmeti de sağlanır. Diğer tüm ürün mağazalarından farklı olarak daha güvenli, daha kaliteli, daha sağlam ve daha uygun ürün çeşitleri bulunmaktadır.

 

 

 

Tekzen ile ilgili tüm soru, şikayet, istek ve öneriler için Tekzen çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde istediğiniz zaman arayabilirsiniz. 09:00 ve 18:00 saatleri arasında aramanız daha mantıklı olacaktır. Diğer tüm ürün sorularınız için Tekzen müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Tüm personeller son derece donanımlı ve bilgilidirler. Yetkili bayilerden alışveriş yapabilir ya da internet sitelerinden online olarak alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

Tekzen Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

444 85 96

 

 

Arama Terimleri; Tekzen canlı destek, Tekzen müşteri temsilcisi, Tekzen müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Tekzen irtibat numarası, Tekzen telefon numarası, Tekzen iletişim telefon numarası, Tekzen çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Tekzen şikayet hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz