Teknosa Çağrı Merkezi Numarası

Teknosa çağrı merkezine ulaşmak isteyen milyonlarca kişiden biriyseniz bu yazımız sizler için faydalı olacaktır. Türkiye’nin ilk teknoloji mağazacılık zincirlerinden birisi olan Teknosa 25 temmuz 2000 tarihinde milenyum ile birlikte kurulmuştur. Elektronik eşya perakende zinciri olarak hizmetlerini sürdürmekte olan Teknosa şirketi, Sabancı Holding bünyesinde bulunuyor. Bu yazımızda sizlere Teknosa çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer iletişim yollarından detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Teknosa Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’nin en geniş elektronik eşya mağazacılık zincirin sahip olan Teknosa, beyaz eşyadan, bilgisayara, oyun konsollarından elektronik ev aletlerine, yüzlerce farklı ürün kategorisinde on binlerce ürün seçeneğiyle faaliyet gösteriyor. Hem uluslararası hem de yerli teknoloji markalarının ürün gruplarına yer verdiği mağazaları ile Türkiye’nin 81 ilinde teknolojiye hızlı, ekonomik ve güvenilir bir şekilde ulaşmaya yardımcı oluyor. Her geçen pazarını da büyütmeye devam eden Teknosa ile birlikte teknolojide en son gelişmeleri de takip edebilme imkanı bulunuyor.

Teknosa İletişim Numarası

Teknosa 444 lü müşteri hizmetleri numarası 0850 222 55 99 olarak belirlendiği gibi 7/24 müşteri temsilcileriyle görüşme gerçekleştirebilme şansı bulunuyor.

Teknosa Genel Müdürlük Adresi: Carrefoursa Plaza Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. No:67 Blok B 34846 Maltepe İstanbul

Bu yazımızda sizlere teknosa iletişim bilgilerini vermeye çalıştık. Benzer yazılarımıza arama motorlarından ulaşabilmeniz için bazı anahtar kelimeler; iletişim bilgileri, Teknosa telefon no, irtibat tel, canlı destek, müşteri temsilcisi, şikayet hattı, Teknosa 0850 li telefon numarası, whatsapp hattı

“Teknosa Çağrı Merkezi Numarası” üzerine bir yorum

  1. İletişim konusundaki detaylı açılamalarını için teşekkür ederim. Ancak bugün İstinye park şubenizden bir kartuş satın aldım. .Ancak ödeme yapmama rağmen kartuşu dalgınlıkla almadan Mağazadan çıktım. Eve döndüğümde durumu fark ettim. Belimden ameliyatlı olduğum için durumu telefonla bildirmek istedim. Ancak e az 1 saat uğraşmama rağmen telefona cevap verilmedi. Yoğunluktan söz etmek mümkün değildi, Daha sonra Çağrı Merkezinizde Şubeye bildirim yapıldı. Ne bir cevap geldi, nede telefonlar açıldı. Şimdi bu durumda Iletişim Sistemiz hakkında ne söylenebilir, takdirinize bırakıyorum. Daha öncede aldığım bilgisayar konusunda da aynı dururumla karşılaşmıştım.
    Bu durumu bilginize sunarım İyi dileklerimle. :

    Cevapla
Yorum yapın