Tekin Acar İletişim Numarası Nedir?

Tekin Acar İletişim Numarası bilgisi ile Dünyanın en kapsamlı ve komplike kozmetik firması olan Tekin Acar firmasına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Şirketin kurucusu olan Tekin Acar öğrencilik yıllarında zorluklar çekmiş birisidir.

Tekin Acar İletişim Numarası

Babasına yük olmak istemeyen Tekin Acar ticaret yapmak için kolları sıvadı. İlk olarak bebek elbiseleri ticareti yapan Acar, zamanla ticaretini büyüttü. Zamanla birçok mağaza açan Acar daha sonra kozmetik sektörüne yönelmek istedi. Tekin Acar Kozmetik isimli firmayı kurdu. Yıllardır sektörün en ileri gelenlerinden biri oldu. Zamanla çok sayıda satış yapması ve çok sayıda müşteri tarafından tercih edilmesi sebebiyle bünyesini genişletti. Kısa zaman içinde çok sayıda işlere imza atan Tekin Acar, binlerce personel çalıştırdı ve onlarca mağaza açtı. 2017 yılında işleri yavaş yavaş azaldı. Tekin Acar da zamanla mesleği bırakmaya karar verdi. Böylece tüm mağazalarını tek tek kapattı. Ve resmi olarak markayı Sephora’ya sattı.

Tekin Acar markası ile ilgili tüm sorularınız için Tekin Acar müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Diğer her türlü öneri, istek, şikayet ve sorularınız için Tekin Acar çağrı merkezi numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Mesai saatleri içinde ararsanız kolayca iletişim kurabilirsiniz. Müşteri temsilcileri son derece bilgili personellerden oluşmaktadır. Prestijli ve irtibat sahibi bir firma olduğu için müşteri memnuniyetini ön planda tutmuşlardır.

Alışveriş kategorimizde Tekin Acar şirketine benzer olan şirketlerin numarasını bulabilirsiniz.

Tekin Acar Çağrı Merkezi Numarası

0212 338 21 2

Yorum yapın