Tefal Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Tefal Çağrı Merkezi Telefon Numarası bilgisi sayesinde 1956 yılında kurulan alışveriş şirketine kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Marc Gregoire tarafından kurulan firma Fransa ülkesinde kurulmuştur. Kurulduktan 12 sene sonra SEB şirketi tarafından satın alınan firma günümüzde 120’den fazla ülkede faaliyet göstermeye devam etmektedir. Firmanın kurucusu PTFE maddesi ve alüminyumu birleştirerek dünyanın ilk yapışmaz tavasını yapmıştır bununla birlikte Tefal ortaya çıkmıştır.

Tefal Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Her geçen gün büyümeye devam ederek adından sık sık bahsettiren Tefal mağazalarında düdüklü tencere, tava, tencere, tava setleri, elektrikli pişirme ürünleri, gıda hazırlama ürünleri, içecek hazırlama ürünleri, mutfak aksesuarları, ütüleme, banyo tartılarını bulabilirsiniz. Türkiye’nin hemen hemen birçok şehrinde hizmet vermekte olan Tefal mağazalarında markanın binbir çeşit ürünlerini bulabilir ve gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Size en yakın Tefal mağazasının nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız Tefal çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Sadece Tefal mağazalarından değil aynı zamanda markanın resmi internet sitesi üzerinden de online satış yapabilirsiniz. Firmanın internet sitesinde karşılaştığınız sorunlar için Tefal iletişim numarasını arayabilirsiniz. Müşterilerinin memnuniyetine ve görüşlerine önem veren Tefal markası hakkında şikayetlerinizi dile getirmek için Tefal müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 0850’li numara üzerinden tüm Türkiye’ye hizmet vermekte olan Tefal yetkilileri müşterilerinin sorularını yanıtlamakta ve onların problemlerine çözüm bulmaktadır. Firma hakkında önerilerinizi ve isteklerinizi de firmanın çağrı merkezi numarasını arayarak dile getirebilirsiniz.

Bir önceki içeriğimizde Turizm şirketi olan Özkaymak şirketine ait iletişim numarasına ulaşabilirsiniz.

Tefal Çağrı Merkezi Numarası

0850 222 40 50

Tefal İletişim E-Posta Adresi

Yorum yapın