Tefal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
784

Tefal markası tam olarak 1956 senesinde kurulmuştur. Marc Gregoire tarafından kurulan firma Fransa ülkesinde kurulmuştur. Kurulduktan 12 sene sonra SEB şirketi tarafından satın alınan firma günümüzde 120’den fazla ülkede faaliyet göstermeye devam etmektedir. Firmanın kurucusu PTFE maddesi ve aluminyumu birleştirerek dünyanın ilk yapışmaz tavasını yapmıştır bununla birlikte Tefal ortaya çıkmıştır. Her geçen gün büyümeye devam ederek adından sık sık bahsettiren Tefal mağazalarında düdüklü tencere, tava, tencere, tava setleri, elektrikli pişirme ürünleri, gıda hazırlama ürünleri, içecek hazırlama ürünleri, mutfak aksesuarları, ütüleme, banyo tartılarını bulabilirsiniz. Türkiye’nin hemen hemen birçok şehrinde hizmet vermekte olan Tefal mağazalarında markanın binbir çeşit ürünlerini bulabilir ve gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Size en yakın Tefal mağazasının nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız Tefal çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Sadece Tefal mağazalarından değil aynı zamanda markanın resmi internet sitesi üzerinden de online satış yapabilirsiniz. Firmanın internet sitesinde karşılaştığınız sorunlar için Tefal iletişim numarasını arayabilirsiniz. Müşterilerinin memnuniyetine ve görüşlerine önem veren Tefal markası hakkında şikayetlerinizi dile getirmek için Tefal müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 0850’li numara üzerinden tüm Türkiye’ye hizmet vermekte olan Tefal yetkilileri müşterilerinin sorularını yanıtlamakta ve onların problemlerine çözüm bulmaktadır. Firma hakkında önerilerinizi ve isteklerinizi de firmanın çağrı merkezi numarasını arayarak dile getirebilirsiniz.

Tefal Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 222 40 50

Tefal İletişim E-Posta Adresi:

musterihizmetleri@tefalshop.com.tr

Arama Terimleri: Tefal irtibat telefonu, Tefal iletişim numarası, Tefal telefon numarası, Tefal çağrı merkezi, Tefal müşteri hizmetleri, Tefal canlı destek, Tefal müşteri temsilcisi, Tefal şikayet hattı,

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz