Tchibo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
525

Tchibo markası tam olarak 1949 senesinde kurulmuştur. Max Herz ve Carl Tchilling-Hiryan tarafından kurulan Tchibo firması ilk olarak sadece posta yolu ile müşterilerine kahve satışı gerçekleştirmekteydi. 1952 senesinde ise aylık olarak dergi yayımlamaya başlayan Tchibo markası kısa bir süre içerisinde Almanya’da en çok tercih edilen kahve markaları arasında yer almıştır. 1955 senesinde Almanya’da ilk tadım mağazasını açan Tchibo markası böylelikle birçok kişiyi eşsiz bir lezzete sahip olan Tchibo markası ile tanıştırmıştır. Her geçen gün mağaza sayısını arttıran Tchibo markası böylelikle kısa bir süre içerisinde Almanya’da en çok tercih edilen kahve firmaları arasında yer almıştır. Ardından kahve kavurma firmasını açan Tchibo daha sonra ürün yelpazesini genişleterek başka alanlarda da satış yapmaya başladı. Günümüzde kadın giyim, erkek giyim, spor, iç giyim, hobi, ev, yaşam, mobilya, mutfak ve sofra gibi alanlarda da hizmet veren Tchibo markası 10 ülkede hizmet vermektedir. Türkiye’de de oldukça popüler bir kahve markası olan Tchibo mağazaları her geçen gün artmaya devam etmektedir. Tchibo iletişim numarasını arayarak size en yakın Tchibo mağazasının nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Müşterilerin görüşlerini önemseyen Tchibo markası müşterileri ile daha hızlı bir şekilde iletişime geçmek için Tchibo müşteri hizmetleri numarasını oluşturmuştur. Tchibo çağrı merkezini arayarak Tchibo markası hakkında merak ettiklerinizi, isteklerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Tchibo müşteri temsilcisine bağlanarak markadan satın aldığınız ürünler hakkında görüşlerinizi iletebilirsiniz. Tchibo müşteri temsilcileri haftanın her günü 09:00 – 19:00 arasında hizmet vermektedir.

Tchibo Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 28 26

Tchibo İletişim Formu

Arama Terimleri: Tchibo irtibat telefonu, Tchibo müşteri temsilcisi, Tchibo şikayet hattı, Tchibo telefon numarası, Tchibo canlı destek, Tchibo çağrı merkezi, Tchibo iletişim numarası, Tchibo müşteri hizmetleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz