Tavuk Dünyası Çağrı Merkezi İletişim Numarası

0
616
Tavuk Dünyası Çağrı Merkezi İletişim Numarası
Tavuk Dünyası Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Tavuk Dünyası sipariş telefon numarası kaçtır? Son zamanların ülkemizin her noktasında hizmet vermeye başlayan ve önemli restoran zinciri haline gelmeye başlayan Tavuk Dünyası Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi özel soslarla hazırlanmış birçok tavuk yemeği çeşidiyle hizmet vermektedir. Çıkardığı yemekler ve vermiş olduğu hizmetlerle birlikte her zaman müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak adına çalışan firma iletişim kanalları üzerinden kurumsal müşteri hizmetleri desteği sunmaktadır.

Tavuk Dünyası

Firma müşterileri tarafından gelebilecek geri dönüşlerde onların yanında olmak ve onlara yardımcı olmak adına birçok farklı iletişim kanalı üzerinden hizmet vermektedir. İletişim kanalları üzerinden ister verilen hizmetlere yönelik konuşabilir isterseniz de işbirliklerine yönelik talepleriniz üzerine konuşabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde haftanın 7 gününde müşteri hizmetleri üzerinden yetkili kişilerle bağlantı kurabilirsiniz.

Firma müşterileri tarafından gelebilecek geri dönüşler dışında gelebilecek olan Franchise ve bayilik işlemlerine yönelik önerilerde yardımcı olmak ve konu üzerine kurumsal destek sağlamak adına yardım merkezi üzerinden ve müşteri hizmetler üzerinden destek vermektedir.

Tavuk Dünyası İletişim

Tavuk Dünyası tarafından sunulan müşteri hizmetline ulaşabileceğiniz iletişim kanallarından birinden e-posta üzerindendir. Firmanın sahip olduğu info@tavukdünyasi.com e-posta adresine istediğiniz konu hakkında mail atabilir ve destek talebinde bulunabilirsiniz. Firma yetkilileri en kısa sürede size geri dönüş sağlayarak yardımcı olacaktır.

Tavuk Dünyası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri memnuniyeti üst düzeyde tutmak ve ürünlerden ya da hizmetlerden kaynaklı yaşanabilecek sorunları, şikâyetleri ya da önerileri firmaya iletmeniz için 3 farklı iletişim numarası üzerinden hizmet verilmektedir. Aşağıda yer alan iletişim numaraları üzerinden yaşadığını her türlü konuyu iletebilir destek alabilirsiniz.

Tavuk Dünyası Telefon Numarası: 444 88 50

Tavuk Dünyası Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi müşterilerinin ürünlerden ya da verilen hizmetlerden kaynaklı yaşayabilecekleri olumsuz durumlar sonrası bu şikâyetlerini iletmeleri adına şikâyet hattı hizmeti verilmektedir. Aşağıda yer alan numarayı arayarak en hızlı şekilde şikâyetlerinizi iletebilir ve yetkili kişilerden durumla ilgili hızlı şekilde kurumsal destek alabilirsiniz.

Tavuk Dünyası Şikayet Hattı: 444 88 50

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz