Tatşen Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Tatşen Telefon Numarası bilgisi ile gıda alanında özellikle de reçel ve tahin üretimi gerçekleştiren Tatşen şirketine ulaşabilirsiniz. Reçelin en doğalını ve en tatlısını sizlere sunmaktadır.

Tatşen Telefon Numarası

Meyvelerin gelişinden hazırlık sürecine, kavanozlara konulmasına kadar çok dikkatli çalışan firma kahvaltıya sağlık getirmeyi amaçlamaktadır. Şekere bulanmış reçellerin aksine bu reçeller uzun süre dayanıklı kalmasıyla kalitesini konuşturmaktadır. Hiçbir şekilde çürük meyveleri kullanmayan firma ninelerimizin bizlere kurduğu reçelleri anımsatmaktadır. Meyvelerin seçilmesi aşamasında reçellik olma kıstası göz önünde bulundurulmaktadır.

Ham, uygun olmayan meyveler sepet dışında kalmaktadır. İri meyveler yerine ufak meyveler seçilerek lezzetin daha da artırılması hedeflenmektedir. Meyveler mevsiminde firmaya geldiğinden dolayı tatsız meyveye rastlamanız zor. Bundan dolayı reçel zaten meyvenin tadı ve şekeriyle hazırlanmaktadır. Her tazelikten ve hijyenden yana olmuştur. Seçim işlemleri bittiğinde sıra bu meyvelerin temizlenmesine gelmektedir.

Tek tek temizlemek meyvelere zarar vereceğinden ayrıca hijyene uygun olmadığından uygun araçlarla temizlik gerçekleşmektedir. Özellikle bazı meyvelerin kumu da beraberinde getireceği düşünülerek uygun yöntemlerle kum dökümü sağlanmaktadır. Temizleme işlemine yeteri kadar zaman ayırmaktadır. Üretim konusunda hızlı davranarak sağlıksız ürünleri sofranıza getirmemektedir. Hazırlık aşamasının bu kısmı bitip kurulama da sağlandıktan sonra reçel yapım kısmına geçilmektedir. Geleneksel metotlardan ayrılmamaktadır. Lezzeti de zaten buradan gelmektedir. Ninelerimizin kullandığı usulleri kullanan firma şeker kullanım konusunda hassastır.

Meyve şekeri ya da doğal tat vericilerin kullanıldığı reçellerde Tatşen meyvelerin tadının kaybolmamasını amaçlamaktadır. Uygun pişirme yöntemlerini kullanarak şekerlenme durumunu da minimum seviyeye indirmeyi amaçlamaktadır. Katkı maddesi kullanmayan firma reçelin rengine bakarak olup olmadığını test etmektedir. Berrak renkli şerbete sahip reçeller başarılı reçellerdir. Kavanozlama kısmında da sıvı maddelerle temas önlenmektedir. Sırf sıvı maddeler değil hijyene gölge düşürecek tüm faktörleri ortadan kaldırmaktadır firma. Reçeller konusunda aklınıza takılan her hususu Tatşen direkt ulaşım hattı ile sorabilir, gönül rahatlığı ile reçelleri tüketebilirsiniz.

Tatşen Direkt Bağlanma

03224312929

Tatşen İletişim

Yorum yapın