Taç Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Taç Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisi ile ev tekstili konusunda en otoriter şirketlerden olan Taç şirketine ulaşabilirsiniz. Şirketin temelleri Denizli Babadağ’da atılmıştır. Ev dekorasyon sanatına gönülden bağlı olan Zorlu Ailesi, üstün kalitesi ve zengin ürün çeşitliliği ile tüketicisinin yüksek beğenisini kazanan ürünlerini 1980 yılında Taç markası altında birleştirmiştir. 1997 yılına kadar daha çok iç piyasada faaliyet gösteren Taç, bu tarihte Zorlu Tekstil tesislerinin devreye girmesiyle kapasitesini artırmış ve ihracata da başlamıştır.

Taç Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Şirket yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da Avrupa markalarıyla rekabet etmektedir. Özellikle 700 milyon nüfuslu komşu ülkelerde lider konumdadır. Bugün Zorlu Tekstil Grubunun en büyük markalarından olan şirket perdeden, nevresime, yatak örtüsünden havluya ve lisanlı ürünlere kadar müşterilerine geniş yelpaze sunmaktadır. Şirket, Türkiye de 26 merkez mağaza, dünya da ise; 24 ülkede 120 mağaza ve 735 satış noktası ile hizmet vermekte olan bir markadır.

Taç markalı ürünler sadece kaliteleri ile değil, müşterilerine yılda iki kez sunulan yeni koleksiyonları ile tasarım alanında da isteklerine her an cevap vermekte ve tekstili trendine öncülük etmektedir. Kullandığı teknoloji, ürettiği ürünler ile sektörün lider markasıdır. Özellikler markalar dünyadaki değişimlere uyum sağladıkları ve teknolojiyi takip ettikleri sürece varlıklarını sürdürebilirler. Türkiye’de müşterileri tarafından tercih  edilen kaliteli bir markadır.

Ürünlerinin üretildiği tesislerin kalite standartları, uluslararası kurumlar tarafından verilen sertifikalarla da tanınmış olan bir markadır. Taç markası 40 yıla aşkın deneyimi ile Turkiye’de ki ev tekstili sektörünün lider kuruluşudur. Taç hem favori hem de beğeni marka olarak değer açısından da pazar liderdir. 2017 de Taç, Türkiye’nin “Süper markası” ünvanını almıştır. Bu başarının altında da üstün kalite, geniş satış ağı yatmaktadır.

Taç Çağrı Merkezi Numarasını görüş, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz.

Taç Telefon Numarası  

0850 202 01 08

Taç İletişim

Yorum yapın